Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves magányos srácként,...

25 éves magányos srácként, torodjek bele hogy nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Itt a Covid most az miatt nem lehet sehol ismerkedni max neten, előtte se jártam nagyon társaságba, szórakozóhelyekre nem gondolom hogy ott nagy esélyem lenne bárkit találni hosszútávra, egyedül menni nem is lenne jó , tanacstalan vagyok, gondolom nem vagyok egyedül ezzel a problémával, de nagyon rossz.. Ti hogy viselitek ezt az állapotot? Néha neten próbálkozok.
2021. febr. 22. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Tarts ki, csak megszűnik egyszer majd ez a veszélyhelyzet. Próbálj esetleg online ismerkedni, de tudom, személyesen jobb.


Azért városban is össze tudtok futni, beszélgetni, igaz beülni nem tudtok sehova. Hobbik révén is megismerhetsz új embereket.

2021. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen pánikos időszak után vagyok túl.


Most már lehetne barátnőm, de annyit csalódtam hogy örülök ha nincsen:D

Viszont lassan már bepróbálkozok 2 éve vagyok egyedül..szóval szerintem nem kell feladni.

2021. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hátrány az is hogy kisvárosi vagyok erre kihalt minden amúgy is :(
2021. febr. 22. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézzél szét neten milyen edzések vannak amiket otthon is lehet csinálni. Mindjárt itt a jó idő, lehet futni is menni. Egyrészt jó stressz levezető a mozgás, másrészt ha fitt vagy megjön az önbizalmad és a csajoknál is sikeresebb leszel.
2021. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!