Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha feladnék egy hirdetést...

Ha feladnék egy hirdetést hogy 30-40 év körüli nővel szeretnék kivenni egy lakást,lenne rá jelentkező?

Figyelt kérdés
Az albérletek drágák,egy normális lakást kivenni egy havi fizetésbe kerül.Tehát átlagkeresetből egy ember nem tud egyedül albérletet fizetni meg megélni is.Éppen ezért szoktak többen kivenni egy lakást,4-5-en,mert így megoszlanak a költségek.Én egyedül nem tudnék fizetni albérletet.Nem szeretnék 4-5 emberrel együtt sem lakni egy lakásban.Azt szeretném,ha 1 ember lakna velem,az is nő lenne.Aztán vagy kialakulna valami vagy nem,nem is ez a lényeg, csak egy nővel lakhassak együtt,és maradjon kajára is a fizetésemből az albérlet mellett.De vajon sikerülhet ez?Összeköltözni egy idegen nővel egy albérletbe?

2021. febr. 22. 23:54
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Én dolgozok,a nő is dolgozna,külön szobában aludnánk,de közösen használnánk a fürdőszobát és a konyhát.
2021. febr. 22. 23:57
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Nõ létemre a leírtak alapján tuti nem költöznék egy lakásba veled.Beteg a hozzáálásod.Aki lakótársat keres az nem dugópajtit akar viszont a szövegedbõl az jön le hogy valami magányos, nõvel évek óta nem érintkezõ beteges perverz lehetsz.
2021. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2 én nem azt írtam hogy dugópajtit hanem női lakótársat.Az majd a későbbiekben derülne ki,hogy lenne e több vagy maradna a lakótársi kapcsolat.
2021. febr. 23. 00:26
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Nyugdíjas nénik szoktak maguk mellé venni egy-egy embert hogy csökkentsenek a kiadásaikon.
2021. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Isten óvjon tõled minden nõt!
2021. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Pasi miért nem jó?
2021. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6 mert ez a normális felállás hogy nő és férfi együtt lakik.Ha pasival laknék,azt is gondolhatnák rólam hogy homoszexuális vagyok.
2021. febr. 23. 00:37
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Na jó, a kérdező utolsó válaszát látva az én fejemben is felvillant a figyelmeztető lámpa.
2021. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Értelmetlen enber. Miért nem szedsz fel valakit tinderen és költözöl vele össze? Hmmm?
2021. febr. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Persze ha te adod a pénzt, a nők meg mennek lakni.
2021. febr. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!