Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha feladnék egy hirdetést...

Ha feladnék egy hirdetést hogy 30-40 év körüli nővel szeretnék kivenni egy lakást,lenne rá jelentkező?

Figyelt kérdés
Az albérletek drágák,egy normális lakást kivenni egy havi fizetésbe kerül.Tehát átlagkeresetből egy ember nem tud egyedül albérletet fizetni meg megélni is.Éppen ezért szoktak többen kivenni egy lakást,4-5-en,mert így megoszlanak a költségek.Én egyedül nem tudnék fizetni albérletet.Nem szeretnék 4-5 emberrel együtt sem lakni egy lakásban.Azt szeretném,ha 1 ember lakna velem,az is nő lenne.Aztán vagy kialakulna valami vagy nem,nem is ez a lényeg, csak egy nővel lakhassak együtt,és maradjon kajára is a fizetésemből az albérlet mellett.De vajon sikerülhet ez?Összeköltözni egy idegen nővel egy albérletbe?

2021. febr. 22. 23:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
9-es nem szeretem a társkereső oldalakat.Sokan nem is azért vannak fönt mert társat keresnek,hanem dísznek.
2021. febr. 23. 06:49
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Te jobb ha inkább nõ közelébe sem mész.
2021. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre,hogy itt ellene vannak hogy az embernek jó legyen.Nőt ne akarjon, menjen el egy putriba,vagy maradjon a szüleivel,vagy menjen el egy másik férfival albérletbe.Normális életet ne éljen az a lényeg.
2021. febr. 23. 07:10
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy lenne jelentkező, attól, hogy az itt válaszolóknak nem tetszik az ötlet, lehet olyan nő, aki úgy gondolja, mint te, ki kell próbálni. Szerintem kevés esély van így társat találni, mert mi van, ha jelentkezik valaki, aki egyáltalán nem tetszik, van van kapcsolata, csak nem akarnak még összeköltözni? Akkor tovább hirdetsz, másik jelentkezőt keresel? Mert akkor már társkeresés és ebből a szempontból jobb egy társkereső oldal.
2021. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
14 de én lakótársat keresnék elsősorban nem párt.Hogy normális körülmények között lakhassak,ne egy putriban ami majdnem rám dől.
2021. febr. 23. 07:51
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem mindegy hogy nõ e vagy férfi az illetõ?Az is rólad árulkodik hogy homoszexuálisnak tartod azt akinek férfi lakótársa van.
2021. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
16 nem én tartom homoszexuálisnak,más emberek tartanának engem annak.Szerintem még nem mindegy hogy férfival vagy nővel lakok együtt.
2021. febr. 23. 07:59
 18/32 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, tegyük fel nekem is tetszik a kecó és hasonló anyagi okokból osztoznék a lakáson. Amire számíthatsz: mivel külön szoba van így elkuckóznék a PS4-el, a laptopommal és a TV-vel. Magamra mosok, főzök, magam után takarítok, rendet tartok. Viszont bosszakondhatsz a fürdőben a hajszálak és a halom női pipere miatt. Ha valamennyire szimpi vagy felszínesen elcsevegünk, de mély beszélgetés nem lenne, jah és bizony, ha van pasim alkalmanként felhoznám, viszont én se akadnék ki, ha te hoznál csajt.


Amúgy szerintem ha csak lakótársakról van szó nem baj, hogy pasival laksz, aki emiatt búzának tart az hülye.

2021. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%
Laknak így emberek, de nem hiszem, hogy ilyen hirdetés után bárki is összeköltözne veled. Bennem egyből felmerült, hogy ennek a palinak biztos van valami hátsó szándékka..
2021. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok, és alapvetően nincsen gondom azzal, hogy férfi lakótársam legyen. Bár én sokkal fiatalabb vagyok. Nem hiszem, hogy 30-40 évesen is szívesen laknék idegen férfival.

Szóval amúgy lehetséges, általánosságban, de te a leírásod alapján nem vagy szimpatikus, ne haragudj.

2021. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!