Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki társkereső oldalon...

Ha valaki társkereső oldalon keres társat,azzal megtörténhet hogy elmegy mellette az élet,már nyugdíjas de társa még mindig nincs?

Figyelt kérdés
40 éves korában regisztrál a Tinderre,levelezget nőkkel,férfiakkal,viszont személyes találkozásra nem kerül sor és egyszercsak azt veszi észre hogy már 60 éves és még mindig egyedül van?

2021. febr. 23. 06:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
lehet, ugyanakkor akkor is előfordul ez, ha mondjuk van valaki mellette, aki viszont nem őszinte. én például ezt tapasztaltam, pedig csak 3 év telt el, mint kiderült, a semmivel. ezt megelőzően szintén 2 évet egy másik emberrel. mind jól indult, jól is telt, aztán jött más...én meg azon kaptam magam, hogy eltelt 5-5,5 év és korban már ott vagyok, hogy ugyanazzal a korosztállyal nehezen ismerkedek, mert mindenki erre megy, hogy "jajj az túl idős".
2021. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem írnak neki vissza,visszaírnak de csak hónapok múlva találkoznak és ott meg kiderül hogy élőben már nem jön be a másiknak,akkor kezdhet mindent elölről,majd fél év múlva találkozik megint valakivel,megint nem jönnek be egymásnak,közben megy az idő és elmegy az élet.
2021. febr. 23. 07:18
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem kerestem társkereső oldalon társat, tök egyedül vagyok, elment mellettem az élet.
2021. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Az 40 évesen már talán nem húzzák ennyire a dolgot, hogy hónapokig húzzák a találkozót. Mégis minek? Inkább koppanjon előbb az ember, mint hónapok után, esetleg beleszeret egy ábrándba, aztán meg nem azt kapja.
2021. febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
És ha nem regisztrál társkeresőre? Akkor még ennyivel kevesebb esélye van, hogy párt találjon.
2021. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4 pedig van ilyen.Nekem is volt hogy fél év után találkoztam egy nővel,nem úgy nézett ki mint a fényképen amit feltett, idősebb volt és jó pár kilóval több és a személyisége sem olyan volt mint amilyennek hittem.Utána nem találkoztunk már és nem is írtunk többet egymásnak.
2021. febr. 23. 07:34
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

6-ra:

És miért fél év után találkoztatok? Miért nem fél hónap után?

2021. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most pandémia idején még kevésbé van lehetőség találkozni. Én amúgy szeretek előbb beszélgetni, hogy eldöntsem, van-e értelme találkozni. Volt már olyan randim, hogy a másik fél végig kuka volt, nagyon kellemetlen. Egy szomszédasszonyom már 50-es, felnőtt gyereke van, de ő egyedülálló, szóval azért ismerkedik, de mesélt olyat, hogy a pasas első randira Viagrával készült...
2021. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7 akkor éreztük úgy hogy most jött el az ideje a találkozásnak.Már mindent tudtunk egymásról,már kialakult egy pozitív kép a másikról,aztán a személyes találkozón jött a csalódás.Én se olyan voltam amilyennek ő képzelt,és ő sem olyan voltam amilyennek ő képzelt.
2021. febr. 23. 07:56
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Épp ezért fölösleges ennyire húzni a találkozást. Ha mindenkivel fél évet levelezel találkozás előtt, akkor tényleg jó eséllyel a nyugdíjasklubban lesz párod.
2021. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!