Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz az,hogy a nők nagy része...

Igaz az,hogy a nők nagy része jól akar élni,de ők nem akarnak tenni érte,hanem arra várnak hogy tegyen érte a férfi?

Figyelt kérdés
Teremtse meg a férfi a jólétet,mutasson fel saját lakást,autót,legyen sok pénz a számláján és ha ez megvan,akkor talán összejön vele a nő.Nem akarnak a férfival együtt a nulláról indulni és közösen megteremteni az otthont,a jólétet, hanem teremtse meg a férfi egyedül,és ha kész van szóljon.Akkor talán összejön vele a nő.Így van ahogy leírtam?

2021. febr. 23. 11:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem igaz.
2021. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen kapcsolatok ahol a nő nem dolgozik mégsem él rosszul,vagy ha dolgozik is az is inkább azért van hogy ne unatkozzon otthon,emberek között legyen.
2021. febr. 23. 11:44
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
Persze, van ilyen, de nem a nők nagy része. És ugye tenniük azért nekik is kell érte, mert ha nem szép máris ugrott a projekt. A szépségért pedig meg kell dolgozni.
2021. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők szép számmal, de messze nem ők a többség.
2021. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "állításokat" azok terjesztik, akik nem képesek párkapcsoaltra, a nöket "használati tárgynak" tekintik és utána csodálkoznak, hogy egyetlen nö sem áll velük szóba. PErsze ilyenkor hibáztatják a nöket, mert "pénzéhesek", mert csak "szupermeneket" fogadnak el, meg a külvilágot, mert aki nem 10/15-ös kinézetü, azt nem fogadják el - azaz mindenki hibás, csak ök maguk nem, akik képtelenek felfogni, hogy azért nem kellenek senkinek, mert a másik embert nem emberként akarják elfogani, hanem egy üzlet részeként.
2021. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
3-as de talán megéri nekik hogy adnak magukra,vigyáznak az alakjukra,ha utána lesz egy normális lakás ahol lakhatnak,meg lesz egy autójuk.Ha már a férfi biztosítja a kényelmes életet a nőnek,ennyit megtehet a nő cserébe hogy figyel magára.
2021. febr. 23. 11:49
 7/50 anonim ***** válasza:
15%

én is igy vettem észre. jártam egy lány utan azt mondta, hogy nem keres senkit most szakitott nemrég. Mondom ok. rá 1 hétre meg már az új párjával Egyiptomba nyaralt. Mondom azért ahoz képest, hogy nem keresett senkit.

Másik azt mondta, hogy költözzünk össze én eleget keresek majd futja saját lakásra, mondom ahha már ottvagyok (közös imserőssel egy helyen dolgoztam ő elmondta, hogy mennyit keresünk) beosztotta az egesz fizetesemet, hogy ő hozzátegyen valamit az nem.

Jelenlegi párom egyenlőre nem gazdálkodik a pénzemből, én sem az övéből.

2021. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez nettó hülyeség. Vannak ilyen nők, de azokhoz olyan férfiak is passzolnak általában.
2021. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
7-es de ha visszautasította volna azt a férfit is,nem lett volna egyiptomi nyaralás.Lehet,hogy nem volt kedve párkapcsolathoz,de azért egy jó partit nem akart kihagyni.
2021. febr. 23. 11:54
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vannak ilyen nők, de ez férfiben is megvan. Manapság már egy nőnek sok esetben van vagy lakása, vagy autója férfi nélkül is.
2021. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!