Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberek többsége csak...

Az emberek többsége csak szerintem egy gyökér?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy mindenki, biztosan vannak kivételek, de én úgy vettem észre, hogy az emberek túlnyomó többsége egy saját érdekeit néző, képmutató gec*láda.


21 évesen ott tartok, hogy nincsen egyetlen egy normális barátom sem, nem is beszélve a párkapcsolatokról. Régebben volt pár olyan ember, akire azt mondtam, hogy a barátom, viszont szinte mindegyikről kiderült, hogy csupán érdekből barátkozott velem, így amikor vége lett a középiskolának, varázsütés szerűen szinte mindegyik eltűnt az életemből.


Párkapcsolati téren is nagyon hasonló a helyzet, próbálkoztam pár lánnyal, de általában vagy szórakozott velem az adott illető, vagy megpróbált kihasználni.


Most 21 évesen ott tartok, hogy próbálom minimalizálni a társas kapcsolataim nagy részét, mert már 10 perces ismeretség után le tudom szűrni, hogy az illető azért akar velem barátkozni, mert tényleg érdekesnek tart, vagy azért, mert az egyetemi jegyzeteimet akarja.



2021. febr. 25. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Igen, csak szerinted... Meg néhány hasonló szerint.


Érdekes módon nekem és a barátaimnak egyetlen egy ilyen ismerőse nincsen...


Te tökéletes vagy? Tartasz néha önvizsgálatot? Van önreflexiód?


Fura, hogy mindenki szembejön az autópályán.... Ez nem tűnt még fel neked?

2021. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Pontosan. Egoisták, full lelketlen lények. Meglátjuk milyenek lesznek akkor ha mondjuk teljes szolgaságba taszitjuk
2021. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Csak szerinted.
2021. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Na, majd jönnek a hasonszőrűek, akik megnyugtatják a kérdezőt, hogy mindenki hülye, csak ők helikopterek... :-D
2021. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miért tartanám magamat tökéletesnek? Vannak hibáim, elismerem. Viszont nagyon érdekes, hogy eddig csak olyanokkal találkoztam össze, akik megpróbáltak kihasználni / lehúzni.
2021. febr. 25. 10:02
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak szerinted...

a legtöbb ember addig normális csak, ameddig valami haszna van belőle.

2021. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem az emberek többsége, hanem az emberek pici kisebbségének (akikkel te találkozol) azon része, akik ilyenek.
2021. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

#2:

Na, látszik a zárt osztályt most engedték nethez.

2021. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Aha, szóval te 10 perc ismerettség alatt eldöntöd, hogy a másik milyen ember és akkor még a többi ember a gyökér? Ez szép kis öngól volt :D
2021. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, lazán el lehet dönteni 10 perc beszélgetés alapján, hogy az az adott illető milyen szándékkal akar közeledni felém. Ha Te ezt nem tudod megtenni, az nem az én hibám. :D
2021. febr. 25. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!