Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha akkor sem sikerült összejön...

Ha akkor sem sikerült összejönnöm egy nővel sem amikor jobban néztem ki,akkor most semmi esélyem?

Figyelt kérdés
10 éve sem sikerült összejönnöm egy nővel sem,pedig akkor még jobban is néztem ki mint most.Azóta csúnyább lettem,öregebb és sokkal kevesebb nőt is ismerek mint akkor.Esélytelen most már egy barátnő?Vagy talán szerencsém lesz és megismerkedek egyszer egy olyan nővel,aki elfogad ezzel a külsővel és ezzel a személyiséggel?

2021. febr. 26. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Ha valaki fiatalon nem tud összejönni senkivel idősebb korában pláne nem fog.
Attól hogy valaki megöregedett és csúnyább lett még lehet szerencséje
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem esélytelen. Próbálj meg rgy társkeresőt és beszélgess sokat :)
2021. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyre távolabb kerülök a nőktől már nem vesznek észre engem.Nem vagyok vonzó számukra ez biztos.
2021. febr. 26. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha régen annyira jól néztél ki, akkor találtál volna valakit. Valami más probléma is van veled valószínűleg, ami azóta is fennáll.
2021. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhiteted magaddal hogy nem vesznek észre, akkor ez biztos tényleg így lesz
2021. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 régen se néztem ki jól csak annál jobban mint most.Önmagam adtam amikor megismerkedtem nőkkel,sajnos ez nem volt elég.
2021. febr. 26. 16:23
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es amikor 10 éve leszólítottam egy nőt,nem lepődött meg azon hogy mit akarok,miért szólítom meg.Most ha leszólítok egy nőt,meglepődik.Meglepődik hogy ennyi idősen és ilyen külsővel leszólítom.
2021. febr. 26. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Sztem eleve ne szólíts le senkit, nem a legjobb taktika. Használj társkeresőt, legyél aktív, csatlakozz vmi hobbi csoporthoz, sportolj, és talán megismerkedsz valakivel akivel el tudnád képzelni magad
2021. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy a szép nőknek nem áll jól az öregedés, csak csúnyábbak lesznek.

A fiatal ronda pasiknak meg jót tesz ahogy halad az idő, mert valahogy tekintélyesebbé, férfiasabbá válnak.

Amellett az emberek (nők, férfiak) ahogy rugdalja őket az élet, egyre kevésbé foglalkoznak a külsőségekkel, inkább a jellembeli dolgokat nézik. (no, meg az ápoltságot!)

Szóval, egyre reménytelibb a helyzeted, de próbálj meg normálisan viselkedni és vén f.aszként nem nőket szólítgatni le az utcán, mert az szánalmas!

2021. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 nem vagyok férfiasabb,sem tekintélyesebb.Csak csúnyább.10 éve ha leszólítottam egy nőt nem volt neki gáz,sokan szívesen is beszélgettek velem.Most kellemetlen egy nőnek ha megszólítom.
2021. febr. 26. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Hány éves vagy?

És a szintednek megfelelően próbálsz ismerkedni?

2021. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!