Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért éri meg Orbán Viktornak...

Miért éri meg Orbán Viktornak életben tartani engem, a minden szempontból reménytelen férfit?

Figyelt kérdés

Itt nem lehet EU-s, nemzetközi jogszabályokra hivatkozni, mint a halálbüntetésnél. Eutanázia van Svájcban és Hollandiában is.


Hollandiában 17 éves lánynak is megkegyelmeztek és megszabadították az élettől, itthon meg még azok is folyamatos vita tárgyát képezik, akik ténylegesen haldokolnak és minden orvos lemondott róluk.


Miért jó ez Orbán Viktornak? Gazdasági hasznot már jó ideje nem termelek. Már csak szándékosan sem, mert így akartam passzívan meghalni.


Évek óta sétálgatok éjszaka a legveszélyesebbnek mondott környékeken és nem jön el értem a halál.


Évek óta nem tudok éhen halni sem, mert annyi felesleges élelmiszer van Budapesten.


Évek óta még megfagyni sem tudok, mert mindig van hova behúzódnom és még kérnem sem kell.


Már mindenről lemondtam, az egész életemről, mégis valami nem enged elpusztulni, nem enged kimúlni, pedig sosem lesz barátnőm, sosem fogom megtapasztalni, milyen érzés szeretve lenni.


Miért nem kegyelmeznek meg a hozzám hasonló embereknek? Miért nem segítenek át a másvilágra? Kinek éri ez meg? Tényleg semmi hasznot nem termelek már senkinek. Inkább tényleg jöjjön migráns helyettem és népesítse be az országot, az legalább vonzó a nők szemében. Én nem. És sosem leszek az!!! Meg akarok halni. De nincs jogom hozzá. Egy kutyának van. Nekem, embernek nincs.



2021. febr. 27. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha le ugrasz a 10.-rõl biztos vagyok benne hogy Viktor nem terem ott hogy elkapjon.
2021. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert szeret téged, és fontos vagy neki💔
2021. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha befejezted az önsajnáltatást és a nyafizást, akkor szedd össze magad és felejtsd el ezt a mártír szöveget.

Ugyanilyen voltam évekig, csak én nő vagyok. Aztán egyszer valaki keményen megmondta kertelés nélkül hogy azért nincs senkim, és azért nem tud szeretni senki, mert folyamatosan lehúzom magam, és egy ilyen embert senki nem tud elviselni. Félretettem a sérült egómat, elgondolkodtam rajta, és rájöttem hogy igaza van.

Aznap megváltozott az életem.

2021. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Jaj de ciki vagy, kérdező. Ha meg akarnál halni, már rég halott lennél, nem pedig itt sajnáltatnád magad.
2021. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Viktor apánk tart minket életben.A Fidesz tart minket életben.
2021. febr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Vannak jolfizeto veszelyes munkak. Ha tuleled,lesz penzed atmuttetni az arcod plasztikai sebesszel. Meg thdjak csinalni. Pl ott van Keleti Gyorgyi es a mutetsorozata. Kb 6 orrmutete volt meg par arc es szajfeltoltese. Tragikusan ronda volt es most sokkal szebb lett.!! Szerintem gyonyoru lett. Nezd meg neten a regi fotoit meg a mostani instas kepeit!!! Adjon erot a lelkednek! ❤️
2021. febr. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak picsogás, önsajnáltatás. A nyafogó plüss pandáknak nem jár az eutanázia, nektek magatoknak kell megoldani. Amúgy meg szégyeld magad, nagyon szánalmas a barátnő hiánya miatt nyarvogni. Leukémiás, haldokló gyerekek küzdenek az életükért, te meg itt hisztizel. Nem is érdemelsz barátnőt, és nem is lesz ilyen mentalitással. A nőknek férfi kell, nem hisztiző gumicukor kismacskák.
2021. febr. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Halálos beteg vagy? Mert ha nem akkor remélem tudod, hogy mi az autanázia. Komolyan azt szeretnéd, hogy bárki aki “nem termel” azt a kormány nyírja ki? Inkább örülnél, hogy nem valami ratyi diktaturában élsz.
2021. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Mit vársz Orbán Viktortól? Neki kellene megölni téged és a hozzád hasonló problémás embereket? Biztosítják számodra tb alapon a pszichológiai vagy pszichiátriai ellátást, ami meg tudná változtatni a beteg gondolkodásmódodat. Miért nem élsz a lehetőséggel? Miért vonzóbb a halál számodra, mint a boldog élet?
2021. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Hibáztatod a rendszert, mert még nem haltál meg. Legalább annyira nem szar a helyzet, hogy megfagyj, vagy éhenhalj. De öngyilkossághoz már gyáva vagy, csak elvárod, hogy valaki végezzen veled. Ez durván a legalja. Menj el orvoshoz, szedjél antidepresszánst, szedd össze magad. Vagy ha nem megy, és meghalni gyáva vagy, akkor maradj kussban és ne írkálj. Én felkeltem a padlóról. Állásom még nincs, de a gyógyszerekről leszoktam. Visszakaptam a családom. Kb csipszen és csokin élek, nem vagyok 50 kiló se. De élek. És nem várok arra, hogy megdögöljek, nem ölöm meg magam. Szar az élet, de élek és elviselem. Tűrjed el, hogy szar. Ez a normális.
2021. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!