Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van, hogy vannak egyes...

Miért van, hogy vannak egyes emberek akik bármit tesznek akkor sem fogadja el senki mindegy mennyire önmaga , senkinek sem kell. Most mondjátok akkor változzak meg, de akkor itt, hol van az "önmagam legyek". ??

Figyelt kérdés
Mindig kritizáltak meg ócsároltak engem mindenhol, otthon suliban, munkahelyen. Senkinek nem vagyok jó, de persze másoknak elviselik ha olyan, mint én csak engem idealizálnak túl, hogy nem lehetek akárki csak olyan aki nekik kedvez, de nem tudom mi a fenéért kell szó szoros értelmében mindenki aki érintkezett velem elítéli azt is, hogy létezem egyáltalán és ez baromira fárasztó tudd lenni és elveszik mindenhez a kedvem. 27N
2021. febr. 27. 08:40
 1/4 Emilio18 válasza:
100%

Ez egy baromság,csak már-már depresszióba esel. Ez az add önmagad ez így igaz, add önmagad! Csak te túlgondolod,maximalista vagy

ami nem mindig jó.

Ne gondolj túl mindent pihenj egyet

2021. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig így van konkrétan így van, csak nem tudjátok elképzelni
2021. febr. 27. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én abszolút el tudom képzelni, sőt átérezni. Akármit teszek semmi sem tudnak elismerni, megköszönni, megdícsérni.

Pl. van egy mostohaunokatestvérem és mind a ketten foglalkozunk megunt, nem használt tárgyaink eladásával. Ő mindig agyonvissza van dícsérve hogy milyen ügyesen csinálja.

Én sokszor nyereséget is tudok rajta kreálni és senki nem reagál rá semmit. Maximum lesajnálnak. Hogy mi a különbség... magam sem értem.

De nagyon is átérzem milyen az amikor ugyanolyan vagy vagy még jobb mint a másik és mégis te vagy a szar mindenki szemében a másik meg a megbecsült drága személy. 😞

2021. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzek kb.
2021. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!