Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs semmi életkedvem egyedül...

Djdream kérdése:

Nincs semmi életkedvem egyedül maradtam mit tegyek??? a lányomon kívül miért lenne kedvem élnem? úgy érzem nem kellek senkinek sem.

Figyelt kérdés
Sajnos kb 1 hónapja elveszítettem a páromat és a lányomat is.( 14 éves kapcsolatomnak lett vége. és sajnos úgy érzem az én hibámból - ápolásin vagyok 2 éve apámmal és sajnos nem dolgozok.( többet kellett volna segitenem itthon is. - apám és állandóan csesztetett minket meg késöbb párom családját is. ) amúgy semmi gond nem volt alig veszekedtünk összetartottunk és a legrosszabb az egészben hogy másért hagyott el engem a fennt emllítettek miatt. sajnos ők elköltöztek és én itt maradtam a beteg apámmal akivel nem jó a kapcsolatom.( a betegségre se lehet mindent fogni ) barátaim sajnos nincsenek csak haverok. csak a mamám van meg a 2 unkatestvérem akik itt a faluban laknak ( hozzájuk sem lehet álladóan járni mert megunják ) meg nem messze van még 1 unokatesóm meg Kváron. ( de sajnos úgy érzem senki sem törödik az emberrel nem érdekli a sorsa mindenkinek megvan a saját gondja ) és ha ez még nem elég lenne akkor egészségügyi problémát is felfedeztem magamon ( vszinü lágyéksérvem van ) orvosnál még nem voltam de nagyon ki vagyok.( itt neten olvastam és minden jel arra mutat ) és ha ez bebizonyosodik akkor még a célom hogy megváltozzak az is tolódik és így már nagyon minimális az esélyem hogy visszaszerezzem a családomat-páromat. ( pedig minden vágyam ez lenne )
2021. febr. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Apucit be kell vágni egy otthonba aztán elölről kell kezdeni az életet, mert így gyakorlatilag feláldozod magad egy olyan emberért akivel még jóban sem vagy.
2021. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értsek az egyessel
2021. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy a kérdező apuka ápolása címén gyakorlatilag nem csinált túl sok mindent otthon, a házimunkát se és a párja és a lánya ezt unták meg.
2021. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért utolsóvén megkérdezném tőled, hogy te hány beteget ápoltál életedben. Ez egy tényleg beteg ápolt esetében 24/7 meló. Ráadásul fizikai munka.
2021. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de egy közeli ismerősöm mindenkinek úgy adta elő, hogy azért van most munkanélkül, mert a beteg édesapját kell ápolnia, pedig amikor otthagyta a munkahelyét, az apuka még nem volt olyan rossz állapotban, hogy állandó felügyeletre szoruljon, csak a munkahelyén rossz volt a helyzet és ő inkább dobbantott. Aztán előadta mindenhol a mártírt, hogy ő azóta nem talál állást, őt kellett csodálni, amiért ápolta az apját. Évekkel később elszólta magát, hogy amikor elment ápolni az apját, apuka még nem is volt olyan beteg. Ilyen is van, meg olyan is, aki tényleg napi 24-ben nem tud mit csinálni a beteg mellett.
2021. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
régebben agyi infarktusa volt apámnak, késöbb meg alzheimer kór-t álliapitottak meg nála. sajnos 4 órában merek elmenni dolgozni ha az egészsgégem nem szól közbe a fennt említett okok miatt.még annyit nem írtam le mivel nem laktak már itt párom és családja én meg hülye az unpkatesómra hallgattam és kijelentkeztettem őket a házból.( életem legrosszabb döntése volt. párom úgy megharagudott hogy mostanáig is nehezen bocsát meg nekem. 10 évet együtt éltünk. ) magamnak és a családomnak is bizonyítani szeretnék mivel nagyon szép éveket töltöttünk együtt párommal de különben fura hogy ennyire megváltoznak szakitás után.lányom miatt jóban maradtunk de mégis más most. MIT JAVASOLTOK HOGYAN LEHETNE EGY KICSIT JOBB ÉLETKEDVEM??? MITÖL??
2021. febr. 28. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz animét, az felvidít :D
2021. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!