Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan adjam ki magamból, ha...

Hogyan adjam ki magamból, ha feldühítenek?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, melyik kategóriába kellene írni ezt a kérdést. Azért írtam az egyedüllét kategóriába, mert nem kellene másoknak kimutatni, hogy dühös vagyok, magamban kell lerendezni, nem akarom kimutatni, mégis úgy érzem, hogy ilyenkor el kell mondanom valakinek, de ezt sem akarom. Hogyan vezessem le?

Nem vagyok sportember, az nem jön be. Van valamilyen tevékenység, ami segít enyhíteni ezt a negatív érzést?


Ti mit csináltok, amikor dühösek vagytok?



2021. márc. 2. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban segítenek bizonyos légzéstechnikák (egyrészt oxigént kapsz, másrészt arra koncentrálsz), számolás, párna püfölése vagy belekiabálás.


Unokatesómmal sokszor úgy vitáztunk, hogy közben befogtuk az orrunkat, így nem volt hosszúéletű a harag :) Ha olyan a szitu, akkor meglepően hatásos.


Utólagos levezetésre jó a futás, úszás (erőteljes rúgásokkal) és küzdősportok. Bizonyos hobbik is alkalmasak erre, ki tudod festeni/zenélni/énekelni/táncolni/stb. a haragodat.

2021. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én viccen kívül beirom, hogy a mónika show legdurvább jelenete. Amikor a nő kiabál egy öregemberre meg a barátnőjére, hogy "öreg f*sz kell neked"?


Full hangerőre felveszem, végighallgatom, és máris sokkal jobb.

2021. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végy egy boxkesztyűt+boxzsákot.
2021. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fuss
2021. márc. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!