Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem lenne járvány és...

Ha nem lenne járvány és odamennék idegen lányokhoz,nőkhöz az utcán hogy öleljenek meg megtennék?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni youtube-on olyan videókat,amiben fiú játékra invitálja a lányt,és ha a lány veszít,meg kell csókolnia a fiút.Meg is szokták tenni, valaki le is smárolja a fiút.Ehhez képest én nem is kérnék sokat,egy ölelés messze van a csóktól.

2021. márc. 7. 04:12
A kérdező szavazást indított:
Csak akkor ölelnének meg ha jó pasi lennék
Ha nem vagyok jó pasi akkor is megölelnének
Mindegy hogy jól nézek ki vagy sem,a lányok nem fognak idegeneket ölelgetni.
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de sztem a társadalom nem közösíti ki eléggé magából a hozzád hasonlóakat.
2021. márc. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha segíteni akarsz önmagadon, szakemberhez (pszichológushoz például) fordulsz.
2021. márc. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként már volt e kérdés - vagy nagyon hasonló.
2021. márc. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Hamarabb hívnának rendőrt, mint megkérdeznéd tőlük. Rosszabb esetben az épp aktuális, 123. barátját:). Igaz nők?👿
2021. márc. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Max szingliként ha jól nézel ki és jó a dumád.
2021. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális lány nem teszi meg, hisz nem is ismer. Igaz nem vagyok lány de ha az lennék még jobban vigyáznék az emberekkel. Azok megrendezett videók egyébként. Hogy nem esik le??
2021. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted azokban a TeCsős vidikben az összes lány annyira hülye, hogy vadidegen csávókat csakúgy lesmárol? Azok megrendezett hülyeségek, nem kell mindent elhinni, amit a neten látsz.
2021. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy idegeneket ölelgessek az utcán! Teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány, szép vagy csúnya, nem fogom megölelni.
2021. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit Te a neten látsz az ilyen videókban az nem a valóság. Ráadásul most a járvány alatt nem sokan fognak téged ölelgetni.
2021. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Hozzám most a járvány idején is jöhetnél, én szívesen megölelnélek, mert egy ölelés felbecsülhetetlen pozitív hatással bír. Ha szeretettel adják, gyógyít.

Nagyon szomorú, hogy ezt el akarják feledtetni az emberekkel.

2021. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!