Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta vagy egyedül?

Mióta vagy egyedül?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok teljesen magányos.

Itt nem csak arról van szó,hogy nincs barátom,vagy ilyen kis apró dolgok.

Tényleg teljes a magány.

Nem ismerkedek,mert félek..nem írok rá senkire,nem megyek oda senkihez,nem igazán nyitok senki fele..

Nálatok volt ilyen időszak?

Meddig tartott?

Mi segített?

Barataim nincsenek,mert mindegyik csak érdek emberré vált.

Barátom másfél éve nincs,és még csak olyan sem akivel beszélgetnek..

21/L



2021. márc. 7. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sose volt barátom, de barátaim szerencsére vannak és tök jófejek. (sorry:) Most hogy vírus van meg minden, sokat vagyok egyedül, meg a barátaimtól is kicsit eltávolodok, mert nem találkozunk annyit, szóval sokat vagyok egyedül, de azért nem vész.

Miért vagy ennyire bezárkózott? Van oka, vagy csak nincs kedved az emberekhez? Rossz?

23/L

2021. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

18 éve

18/F

2021. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Oh, ez de szomorú válasz. :( Amúgy szerintem mindenki magányos egy kicsit, max néha jó pillanatokban nem érzi. De senki nem ért meg úgy igazán senkit és ez nagyon nyomasztó.

25/N

2021. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Én 3 éve vagyok így amióta szakítottam a barátnőmmel csak a családommal, meg pár közeli hozzátartozóval tartom a kapcsolatot, max van egy pár haverom...de egyébként semmi. Néha elég magányos vagyok de tök mindegy mert nem teszek ellene semmit.
2021. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon régóta tart de kb olyan 3 éve megismertem egy lányt és teljesen elcsaptam az esélyeimet a félelmeim miatt, utánna jött egy iszonyatosan mély pont, ha nem jön a vírus akkor lehet már felkötöttem volna magam annyira bezárkoztam és rohadtul nem akartam élni.

Viszont amióta tart ez a dögvész igyekszem ezt az időszakot arra használni hogy egy kicsit fejlesszem magam, gondolok itt önismeretre, emberismeretre, kognitív képességek fejlesztésére mert tele voltam lehúzos haverokkal és valahogy mindig ilyen környezetbe kerültem, edzek mert nagyon zavar a hasam, évek óta nincs önbizalmam és csajozni se merek.

Tudom hogy emberek halnak meg de nekem nagyon jól jött ez a vírus, kicsit észhez térített és rájöttem hogy mennyire nincsenek normális emberi kapcsolataim és mennyire szeretnék támogató barátokat és egészséges, tartós párkapcsolatot, persze előtte még szeretném kiélni magam mert sajnos a szülők alkalmatlansága miatt nem igazán volt gyerekkorom


28/F

2021. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
#5 és ezt hogy próbálod elérni? illetve mit csinálsz önismeret tekintetében? hajrá! :)
2021. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Mi bír rá egy csigát, hogy kijöjjön a csigaházból?

Az, hogy nem tekinti magát többé csigának!

Mi győzi meg a magát zárkózottnak tartó illető, hogy nyisson a világra?

Ő maga.

Gyűjts önbizalmat. Tartsd magad újra értékesnek.

Sokan fel sem tudják fogni, milyen nagy szükség van rájuk a világban!

Szükség van jó emberekre!

És Te biztos az vagy.

A te barátságod nem érdek.

Ilyen barátokra szüksége van azoknak, akik olyanok, mint te!

2021. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
30 éve vagyok egyedül, barátnőm sosem volt, barátság legalább akadt, ha nem is sokáig. 30/F
2021. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Amiota megszulettem. Bar az en esetem atvitt ertelmu.

L

2021. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Több mint egy éve.

F

2021. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!