Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek suicide?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok túl egy szakításon, viszont a volt barátnőmet láttam ma valakivel. Eddig úgy éreztem hogy már teljesen túl tettem magamat rajta, viszont ma ez rettentően megviselt, egész suicide hangulatom van de nem csak ezmiatt.

Én is ismerkedek, vagyis próbálnék, de se egy normális társkereső, se egy normális lány, emiatt is nagyon ki vagyok.


Valakinek van valami ötlete hogy mihez kezdjek? Tudom, foglaljam le magam, de hiába, nem találom a helyem, úgy érzem elgyengülök és egyszerre felrobbanok.

Kinek mi vált be ilyen esetben? Amúgy nem vagyok olyan hű de társasági ember, hogy elmenjek valahová ismerkedni, pláne nem most ebben a helyzetben. Próbálok neten ismerkedni, de aki vissza ír az is bunkó.

Egyéb tipp, hogy mit tegyek? Vagy próbálkozni akár századszorra is?



2021. márc. 8. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezért szeretnél öngyilkos lenni?
2021. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#2 Tudom nagy butaság, én is belátom magamnak, de néha rám tör a kétségbeesés és akkor van ez. Most rám tört újból.
2021. márc. 8. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Rendben, de legközelebb a suicidal szót használd, mert úgy helyesebb lenne. A problémáddal pedig fordulj pszichológushoz!
2021. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd egy ideig az ismerkedést. Most azt kellene megtapasztalnod, hogy nő nélkül is minden rendben van. Ha ezt elérted, akkor már nem fog zavarni a visszautasítás és a sikertelenség.
2021. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkalmi szex valt be, oszinten megmondom. Tarskereson megszallottan szexre mentem, de nem is csaptam be senkit. Viszont en akartam is. Nekem ilyenkor a lelkem is szexel. Megvilagitja, hogy sok ember letezik, sokan adhatnak gyonyort, sokan lehetnek erdekesek.
2021. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj rendez vous-ni , hogy ne legyél suicide.
2021. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Az a baj, a legtöbb lány a neten olyan tahó hogy vissza sem ír.
2021. márc. 8. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem tahosag, csak nem szeretnenek veled beszelgetni. Ez miert lenne tahosag?
2021. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Némelyik vissza ír, hogy bocs de nincs kedvem, azt megértem.
2021. márc. 8. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre a sorozatos csalódás az ami miatt így érzel de fogadd meg a tanácsom mint olyan ember akinek szintén voltak öngyilkos gondolatai. Az öngyilkosság egyet jelent a végső feladással feladni a boldogság reményét is feladni az életet, de amíg élsz van lehetőséged változtatni. A netet meg mint társkeresési lehetőséget felejtsd el. A magányos embereket ezek az oldalak csak kihasználják profitszerzésre ráadásul az ilyen oldalakon 1 nő naponta több tucatnyi üzenetet kap és a nők sem néznek meg minden üzenetet ezért is nem válaszolnak vagy engedhetik meg hogy bunkók legyenek. Szemtől szemben már más a helyzet. Gondolj arra hány nő van a környéketeken talán 1000? 2000? Nem számít az se ha 10000-ből 9999 nemet mond neked csak 1-et kell találnod aki megfelel neked. A nagy számok törvénye alapján kell hogy legyen ilyen. Csak fel ne add menj és szólíts le minél többet. Azon kívül egy férfi aki nem tud meglenni nő nélkül nem is férfi. Nekem 3 éve nem volt egy éjszakánál hosszabb kapcsolatom és semmi bajom. Legyél kitartó. Én szorítok neked.
2021. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!