Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A járvány csak kifogás?Ha...

A járvány csak kifogás?Ha valaki komolyan gondolja a társkeresést az találkozik az illetővel a járvány alatt is?

Figyelt kérdés
Ha én tényleg magányos vagyok és komolyan gondolom a társkeresést,akkor a járvány ellenére is találkozok a nővel akivel levelezek.Megkérdezi mondjuk holnap délben megfelel e a Blahán,azt mondom neki igen,és holnap délben ott találkozunk.Attól hogy maszkban vagyunk látjuk a másik hogy néz ki,halljuk a hangját,látjuk hogy értelmes e, normális e, szimpatikus e,mindent.Így kéne hogy működjön a társkeresés.Üzenetváltás,képküldés,találkozás.

2021. márc. 9. 02:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ember így is annyi emberrel találkozik nap mint nap akarata ellenére is. Akkor miért pont azzal ne találkozna (a szabályok betartása mellett) akivel kifejezetten szeretne is találkozni?
2021. márc. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen találkozik. Miért kell húzni egymás agyát és idejét? Most már az idő is javul egy séta a parkban, kis beszélgetés nem árt senkinek. Személyesen dől el minden, van-e kémia, tényleg olyan az illető, amilyennek elgondoltuk...stb.
2021. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy találkozik. Mondjuk elhiszem, hogy idegőrlő hónapok óta úgy ismerkedni, hogy az utcán fagyoskodtok, ez engem is zavarna egy idő után, de ha nagyon érdekel valaki, akkor ez nem akadály.
2021. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez olyan kifogás mint a gyerek...


Az az egyedül álló anyuka aki társat akar az megtudja oldani, hogy találkozzon a kiszemelttel... minden más csak duma.

2021. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekestöl találkozik egyedülálló anyuka vagy akkor, amikor a gyerekek óvodában vannak vagy az apjukkal ( ha érdekli apjukazba gyerek vagy azzal akarja szivatni az anyát, hogy elviszi a gyereket, közben nem érdekli igazán)?
2021. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6, igen, vagy a gyerekkel vagy ott hagyja a nagyszülőknél, stb.


Volt, hogy egyedülálló gyerekes csajjal találkoztam úgy, hogy a tesója vigyázott a gyerekre...

2021. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!