Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Meg...

Nagyon magányos vagyok. Meg akarok halni, elég szomorú vagyok. Ezt, hogy lehet legyőzni?

Figyelt kérdés

Amióta távoktatás van, azóta van ez nekem, és egyre durvábban. Suliban voltak haverjaim, de kiderült, hogy igazából csak rajtam nevettek, távoktatás alatt semmit sem foglalkoznak velem. (Volt hogy rájuk írtam, nem válaszoltak)

Ők egymás között természetesen el vannak, dumálnak. November óta senkivel sem beszélgettem. Van még 2 testvérem, az egyik 2018 nyár óta nem beszéltem, másik meg csak akkor ír rám, hogy szóljak anyunak hogy beszélni akar vele. Undorító.

Szüleim elváltak, apámmal 2013 óta nem tartom a kapcsolatot. Interneten nekem nem megy a barátkozás.

Mostanság pár hete ott tartok, hogy semmi sem érdekel. Sorra kapom az egyeseket, sokszor bezárkozok a fürdőbe "depizni", és senkit sem érdeklek. Most mit tudok tenni, mert ez az érzés nekem borzalmas, mintha oszlana szét az agyam.



2021. márc. 10. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Tinédzser kori depresszió, sokan átesünk rajta.. legyél türelmes, és főleg ne saját magadnak generáld a depressziót... Magyarul ne sajnáld magad...

Azonkívül a közhelyek maradtak, szakember stb

2021. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Van hobbid?


Én többek között egy amúgy kisgyerekeket, főleg lányokat célzó lovas játékkal szoktam néha játszani, és ott is bekerültem egy tök jó közösségbe :) Szóval nem kell profinak lenned egy mainstream játékban, hogy barátkozz.


Facebookon rengeteg csoport van, minden hobbihoz. Én ott próbálkoznék.

2021. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem beszelsz az egyik tesoddal 2018 nyar ota? Mi tortent akkor?


Hany eves vagy es a testvereid hany evesek?


En megertem, hogy maganyos vagy, erre meg a covid is ratesz, de ossze kell valahogy szedned magad. Mit szerettel csinalni regebben? Sport, konyvek, filmek esetleg erdekelnek? Kereshetnel egy jo kis forumos csoportot, ahol masokkal levelezhetnel es akar ismerkedhetnel is.


Megertem, hogy tanulni sem akarsz, DE sajnos nagyon banni fogod kesobb, hisz magadert kell tanulnod. Legalabb a kettes szintet teljesitsd, es kesobb feljavitod az atlagodat... Ne add fel kerlek. Kepes vagy ra.

2021. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Holdenke válasza:
100%

Anyukáddal nem tudsz erről beszélni. Az én fiam is "depis" néha. Olyankor sok ölelés, beszélgetés.Ez egy kamaszkori sajátosság. A magány tényleg rossz. Furcsa, h épp én mondom/ aki vitázik sokszor a gyerekkel/, de nem szoktál online játszani? Fortnite stb?

A fiam olyan jókat röhög, dühöng, kikapcsol a játék során. Ismeretlenekkel is szokott játszani. Esetleg ott kialakulhat beszélgetés.

2021. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!