Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők véleménye érdekelne,...

A nők véleménye érdekelne, hogy 30-as éveim közepén járó férfiként van esélyem úgy komoly párkapcsolat kialakítására ha anyagi okokból sajnos még a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam anyagi okok miatt még a szüleimmel lakom viszont, tanulok, képzem magamat. Ezt leszámítva minden más rendben van velem, nincs káros szenvedélyem, figyelek az egészségemre, külsőre is viszonylag jóképűnek, szimpatikusnak tartanak mások. Többet között fontos számomra az őszinteség, az erkölcsösség és a kölcsönös tisztelet. Valójában szeretném megtalálni azt a nőt akivel megvan a kölcsönös szimpátia, összhang, akivel boldogabbá tehetnénk egymás életét. Alkalmi, szexkapcsolatok és hasonlók nem érdekelnek. Ennek fényében nincs esélyem komoly párkapcsolat kialakítására amíg el nem költözök otthonról?


Előre is köszönöm a válaszokat, legyen az bármilyen visszajelzés!



#egyedüllét, magány, párkapcsolat
2021. márc. 15. 15:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%

Ja és igen husis vagyok,de ettől függetlenül boldog párkapcsolatban élek a vőlegényemmel akinek szintén van saját háza... Na ennyi


Ti meg anyátok mellett se tudtok megélni

2021. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
34%

"Főképp azért sem, mert én 25 évesen leraktam azt azt az asztalra amit ti sok pasi 30-40 évesen sem..."

Csak kompenzálni próbálsz. Önbizalomhiányos vagy.

Inkább fogyj le. XD Akkor jobban fogod magad érezni, és nem fogsz ilyen hülyeségeket írni.

2021. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell lefogyni, mert nem vagyok 120 kiló csak épp husis :) ami tetszik a páromnak és pont nem érdekelsz :D


Kompenzelni max te próbálsz semmivel a semmire ;)

2021. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem van esélyed. Vannak olyan nők, akik nem ez alapján választanak. Például én is ilyen vagyok. :)
2021. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Kedves 34-es hozzászóló!


Köszönöm a válaszod!

2021. márc. 16. 18:54
 36/38 anonim ***** válasza:
51%

1.van esèlyed.


2.a sok nyomorult nőt ep se olvastam.

Csak az első "èrtelmesig".


Hova szülje a gyereket?

Sehova.



Aki nem született gazdagnak az nem fog magyar 120ezeres fizetèsből 100+rezsit albira verni.


Ha meg ugy lenne akkor ismèt nincs nőd mert nem marad pènzed rá.


A csajoknak olyan pasi kell akinek van autó, ház, vagyon, sokat vam vele, de kozben dolgozok, sikeres..... Ja ilyen pasi csak Meszaros Lolo🤣.



En inkabb azon aggodnek, hogy a kornyezetemben 20-30as nok lepetezes utan egyedul, lelepett apaval vagyis nelkule, 0 fozestudomannyal nevelik a gyereket.



Amugy meg ki akar gyereket.



Szoval a nok reszerol epvaras van, de egy rantotthust se tudnak megcsinalni

2021. márc. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
68%
Kedves husis csaj, megkérdezhetem, hogy milyen munkával sikerült 7 év alatt, teljesen pályakezdőként (gondolom albérlet fizetés mellett) annyi pénzt keresned, hogy saját lakást tudj venni?
2021. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
51%

A csajok 99%a prosti.


A. Szomszedunkat a prosti csaja tartja.

A6 audi.

Aposanak is autot vett.



Szoval jol keres😂

2021. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!