Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzem azt, h minden...

Miert erzem azt, h minden pont ossze jott, es nem tudok vele semmit csinalni?

Figyelt kérdés
A tavlalyi evet igyis-ugyis eltemettem, mert covid volt (van) es a nyaron kivul szinte semmi jo nem volt abban az evben. Tavaly marciustol karantenba vagyok szval nem jarhatok suliba, nem talalkozhatok szeptember ota senkivel es meg a kedvenc sportomra se jarhatok mindezt a covid es par sulyos betegsegem miatt... Eddig 2 dolog adott erot: 1.iden midnen jobb lesz, mert elmegy a covid 2.felvesznek az alom iskolamba es boldog leszek. Hát ebbol eddig semmi sem jott ossze. Az egyik suliba 0% esely van h felvesznek,oda, ahova a legjobb baratnomet es a legjobb fiu baratomat is felvettek. A masik suliba van eselyem, remelem abbol lesz valami. A harmadik suliba felvettek, de ugyerzem, nem tudnek azonosulni azzal a hellyel, mert nem en vagyok (ettol fuggetlenul jo suli). A karanten alatti legjobb baratnommel online tartottuk a kaocsolatot, es nagyon jo volt igy midnen, amig bele nem keveredett egy olyan tarsasagba, ami hat hogy is fogalmazzak szepen... Nem tul jo. Teljesen magaval huztak ot es nem tudok vele sem azonosulni. Egyszeruen ugy erzem h semmi sem jo korulottem. Igazabol azert irtam ezt le ide mert masnak nem tudom elmondani :( Ha esetleg valaki tud segigeni egy kicsit vagy valami, akkor koszonom szepen elore is :))

2021. márc. 19. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Jól érzed, és jól látod, és ez nagyon jó jel, mert érzel és látsz. Vannak akik ilyesmit egyszerűen nem vesznek észre. Te legalább kivétel vagy.

Amit megélsz most, az természetes...mindenki megy a maga dolgára, a maga életét élni. Ki ide, ki oda. Elmegy a régi barát/barátnő, mert nem a te utadon jár tovább, nem egy vele már a célod.

Jönnek majd mások, akik újra ugyanoda tartanak és ugyanakkor, ahogy te. Üdv az Életben! :)

Ez még sokáig így lesz, de ne aggódj, te mindent jól csináltál!

2021. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nekem ez a kis üzenet annyira jól esett és erőt adott, hogy nagyon boldog lettem, és tényleg kicsit át kell gondolom a dolgokat. Köszönöm szépen válaszod, és hogy biztattál :)
2021. márc. 19. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó átgondolást kívánok! :) Szívesen.
2021. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!