Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem már kezdek bele...

Úgy érzem már kezdek bele fáradni mindenbe,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban ugy érzem hogy depressziós vagyok,be vagyok fordulva teljesen.Úgy érzem az egész életem nem ér semmit.Hiába van párkapcsolatom,amiben boldognak és jól kéne benne magam érezni mert szeretve vagyok.Ehelyett pont az ellenkezőjét érzem.Boldogtalan vagyok,szorongok,félek,magányos vagyok,gyomor görcsöm van.Félek az egész élettől.Vannak céljaim az életben de sajnos nem tudom őket megvalósitani bármennyire is szeretném ez miatt is eléggé magam allat vagyok.Nagyon sokszor gondolok az öngyilkosságra,csak az a baj hogy félek a haláltól mert egy gyáva ember vagyok.Barátaim sincsenek akikkel megbeszélhetném,a párommal meg sajnos nem tudom az ilyen dolgokat megbeszélni,mert egyből nekem esne hogy ne legyek már hülye,meg csak sajnáltatom magam stb.Úgy érzem az egész életem egy börtön és egy út vesztő amiből nincs menekvés.Az egész életem egy nagy nulla.

2021. márc. 21. 10:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
/N
2021. márc. 21. 10:13
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

találj valamit amit szívesen csinálsz, kikapcsol, érdekel annyira hogy elkezdd.


Vagy keress egy pszichológust.


"a párommal meg sajnos nem tudom az ilyen dolgokat megbeszélni,mert egyből nekem esne hogy ne legyek már hülye,meg csak sajnáltatom magam stb."


Gratulálok a párválasztáshoz.

2021. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A párkapcsolat önmagában kevés a boldogsághoz. A jó párkapcsolat viszont fél siker.
2021. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
A szorongásod okát kell megkeresni és megszüntetni, tüneti kezelesekkel (keress más elfoglaltsagot, stb..) addig nem sokra mész.
2021. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Az ERŐ benned van! A lelkedben!

Mindenkinek nehéz most, de az emberek sokmindent túlélnek.


Csináld meg a kötelező dolgaidat, utána pedig jutalmazd meg magad, mert megérdemled. Én pl.néha pszichothrillereket nézek, mert attól megnyugszom, máskor meg szerelmes könyveket olvasok, mindig mást igényel a lélek.

2021. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a boldogsághoz kevés a párkapcsolat,de igazából az élet minden területén egy szerencsétlen vagyok,sajnos semmiben nem tudtam sikert el érni.
2021. márc. 21. 10:33
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Persze, mert nem fektettél bele elég időt.


10 000 órát mondanak ahhoz, hogy elsajátíts valamit. Ez 5 évig napi 8 óra munkát jelent. Beletettél ennyit? Vagy közel ennyit?

2021. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Azt még hozzátenném, hogy nekem sincsenek barátaim, se párkapcsolatom. Egy igazi csődtömegnek számítok, de én nem tartom magam annak.:)

Kirúgtak az egyetemről, utána visszamenten ugyanoda (tárgyakat elfogadtattam és folytattam ott, ahol abbahagytam.)

Rengetegen bántottak a külsőmmel kapcsolatban, ahogy elfogadtam magam, onnantól kezdve ez abbamaradt. Azzal a maradék kegyetlen emberrel pedig nem tudok mit kezdeni, aki most is bánt.

2021. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

"Vannak céljaim az életben de sajnos nem tudom őket megvalósitani bármennyire is szeretném...":

Ez már egy jó dolog, hogy vannak céljaid. Akkor módosítsd rajta. Olyan céljaid legyenek (kisebbek), amik a jelenlegi élethelyzetet is figyelembe véve meg tudod valósítani.

Írj naplót a napjaidról, írd le benne a gondolataidat, érzéseidet, és időnként olvasd vissza. Így rátalálhatsz a problémákra, annak gyökereire, és egyben a megoldásra is. A megoldás is az emberben van benne, csak nem ugyanazon az útvonalon, ahogyan oda jutott.

Nézd meg a párodat, figyeld, mi a titka, hogy neki könnyebb, jobban veszi az élet akadályait, és másold le, építsd be az életedbe pár lépését, cselekedetét.

2021. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Gyertek-gyere el velem kirándulni,jótékony hatása van.

Én nemrég kezdtem kisebb sétákat csinálni majd egyre hosszabbakat és sokkal jobban érzem magam tőle,mostmár inkább kirándulásnak is nevezhetném amit csinálok hétvégén,hétköznap csak jó nagyokat szoktam sétálni,hidd el nekem jót tud tenni a séta vagy egyéb sportolási tevékenység.

Nekem sem volt nagyon kedvem de nekem ezek segítettek,így mostmár végre lassan de biztosan megint el kezdtek érdekelni a terveim.

Nincs értelme a szorongásnak,vedd be a les.arom tablettát,tudom lehet hogy butaságnak tűnik de meg lehet próbálni,persze azért ugyan úgy csinálni kell a dolgokat csak nem szabad rajta görcsölni.

Sokféle hasznos könyv van szerintem érdemes őket el olvasni amik téged érdekelnek,pl van az akaraterő könyv én már megrendeltem.

Ne hidd azt hogy csak te vagy ezzel egyedül,nagyon sokan vannak még így,egyszerűen csak meg kell nézni más embereket is,vannak aki bírják magukat tartani és vannak azok akiknek már az sem megy.

Esetleg ha gondolod orvoshoz is el mehetsz,pszichológus tud segíteni.

2021. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!