Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon gáz, hogy 0 szociális...

Nagyon gáz, hogy 0 szociális kapcsolatom van és a Gyakori az egyetlen összeköttetésem az emberekkel, meg a külvilággal?

Figyelt kérdés
Enélkül el lennék teljesen vágva. Szerintem ha ez az oldal se lenne tuti becsavarodnék.... Leírhatom a gondolataimat, olyan nekem, mint egyfajta terápia.

2021. márc. 21. 18:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz. Most lehet jobb is, hogy nem járkálsz
2021. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokan vagyunk így.
2021. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem gáz, de ha viszont ez rossz neked és szeretnél valamit akkor tegyél érte vagy akár kérj segítséget könnyen bele lehet ragadni ebbe.

Bár most eléggé nehéz az ismerkedés, szerintme nem jó ha az embernek nincs szociális kapcsolatok főleg hosszú távon.

2021. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Miért ez az egyetlen, nem is akarsz élő kapcsolatot?
2021. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

4: Az összes barátom elhagyott, bunkóskodott velem, ignoráltak, így is mindig én kezdeményeztem, de már elegem van.


Egyszerűen megszakították velem a kapcsolatot. Nagyon rosszul esett. Ez az oldal valamelyest enyhíti a magányom okozta űrt....

2021. márc. 21. 18:58
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Üdv a fedélzeten.
2021. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%

Le leszek pontozva, de az valahol sokat elmond az emberről, ha nincs egy barátja, haverja, munkatársa vagy senkije és semmije csak a gép előtt döglik egész nap.


Nyilván Covid, meg hessteg maradjotthon, de az ilyen emberek Covid előtt is csak itt ültek és gyártották ezerszám a kérdéseiket, hogy fontosnak érezhessék magukat, lásd a sok kamu kérdező, bombanős, Balázska, meg hasonlók.

2021. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7: És ha normálisan használom az oldalt ?
2021. márc. 21. 19:07
 9/30 A kérdező kommentje:

7: Arra esetleg nem gondoltál, hogy nem örömömben vagyok egyedül, hanem mindenki bunkó volt és magamra hagytak ?


Tudod sokan nem önszántukból maradnak magukra, hanem azért mert 1: Elhagyták a barátai, 2: Kiábrándult az emberekből azok gonoszsága miatt...

2021. márc. 21. 19:10
 10/30 anonim ***** válasza:
68%
Most átérzem mert ez senkinek nem kellemes.
2021. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!