Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok az én egyéni...

Mit gondoltok az én egyéni helyzetemről, életemről, rólam?

Figyelt kérdés

Tudom, sok jót nem de..


Lehet kérdezni, ha további részletekre lennétek kíváncsiak, de fontos hogy én nem kifejezetten kérek segítséget tőletek, leginkább csak a véleményetekre lennék kíváncsi, főleg lányoktól.


Akkor bele is csapnék:


Kor: 26 F ( félénk, esetlen, depresszió, magába forduló típus stb. )


1. Végzettségem: 8 általános (lelki problémák stb. miatt többször is megbuktam gimiben, magántanulóként is, kb. 120-as, vagy afeletti IQ-val.

2. Szűz vagyok még. ( További oka van )

3. 106 kiló vagyok kb. Magas testmérettel.

4. Az életben nem voltam még egyedül bevásárolni nagyobb üzletláncban, mint pl. Tesco :D

5. Egy barátom sincs már 2-10 éve.. nézőpont kérdése. Barátnőm pedig még nem is volt.

6. Kerülöm a szemkontaktust is, amennyire csak lehet.


Ezen kívül van még kb. 5 féle, kisebb testi gondom, amik csak hátráltatnak vagy hátráltattak az életben, iskolában melyből az egyik genetikailag nem túl szép fogazattal kapcsolatos.


Jelenleg is szüleimmel élek.


Pozitívum:


1. Introvertáltságom ellenére, humoros illetve szangvinikus temperantumú emberke vagyok, viszont ezt családon kívül soha nem sikerült még kamatoztatni.


2. Szeretnék segíteni majd a jövőben ha nyitottabb leszek, itt-ott másokon, mert úgy érzem engem ez tenne valahol boldoggá.


3. Szeretek filózni és álmodozni, intellektuális típus vagyok, idealista személyiségtípussal.


Lehet tehát kérdezni, hideg-meleg is jöhet nem számít, esetleg jótanácsot is elfogadnék.


Mellékesen, akit pedig érdekel az asztrológia, és kíváncsi hogy mi volna az én csillagjegyem: Vízöntő.


....


2021. márc. 24. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Merj nyitni, mihamarabb nyitott lenni ezek ellenére is.
Maradj meg olyannak amilyen vagy, aztán majd lesz valahogy.
20 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik sem egy tragédia azok közül amiket felsoroltál. Egyik sem zárja ki hogy találj valakit akivel fontosak lesztek egymásnak.

Csak kéne valamit kezdeni magaddal mentálisan. Mondjuk szakemberhez fordulni. Ha magadba fordulsz és depizel, akkor a legtöbb ember kerülni fog, mert ezek az energiák amiket kibocsátunk magunkból, átmennek másokba is. Az ember pedig ösztönösen kerüli a negatív energiákat, mert az őt is lehúzza.

Én is voltam ilyen, nagyon magányos is voltam.

Azon is lehet segíteni hogy vannak dolgok amiket még nem csináltál a korod ellenére. Pl a szex, az önálló vásárlás. Mindenki elkezdi valahol, te később fogod, na bumm. Csak csináld, tegyél lépéseket az új tapasztalatok felé. Nem baj ha piciket lépsz és lassan haladsz, csak ne engedd magad beragadni. Én 30 éves koromig hagytam magam, de azóta nem keresek kifogásokat, hanem megyek és csinálom. Ha elkezded, egyre erősebbnek fogod magad érezni. Minél több tapasztalatot szerzel, még ha lesznek köztük rosszak is, annál inkább azt fogod látni hogy megy ez neked, mint mindenki másnak.

32N

2021. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!