Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Prostira kell hogy legyen...

Prostira kell hogy legyen pénze egy férfinak?

Figyelt kérdés
Sokszor téma hogy nehéz párt találni, átlagos kinézettel is csak ritkán jön össze egy szexkapcsolat nőkkel.Ezért is kell arra törekedni,hogy az ember jobban fizető munkahelyet találjon?

2021. márc. 28. 19:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egy fájdalomcsillapító is mindig jó ha van otthon a fiókban.Az is jó ha mindig van félre téve egy kis pénz prostira is?Ha máshogy nem jön össze?
2021. márc. 28. 19:47
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokan járnak.
2021. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Nekem még prosti sem jön össze, mert annyira lúzer és gyáva vagyok, egy csicskagyász.....
2021. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2 az a kevés aki jár az viszont rendszeresen?
2021. márc. 28. 19:50
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Max akkor van szexuális életem, ha megb@sz az áram.


3-as voltam.

2021. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5 de amúgy ápolt vagy?Én például azért sem mennék mert rosszak a fogaim.
2021. márc. 28. 19:53
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerek senkit, aki rendszeresen járna. Olyat is csak 2őt, aki egyszer volt(legalábbis ők vallották be :D). Szerintem nagyon nem éri meg, de ezt mindenki döntse el magának. Én nem fizetnék ilyen súlyos pénzeket könnyű szexért. Unalmas, nem akarok ösztönlényként viselkedni.
2021. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A "fájdalomcsillapító" egy darabig jó és lehet is ezt csinálni, de hosszú távon rohadt rossz megoldás, igazából nem is megoldás, mert magát a problémát sosem oldottad meg. Ugyanúgy szenvedsz, csak egy kicsit kevésbé. És sosem leszel igazából boldog. Dehát te tudod.
2021. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon átlagosnak mondanám magam. Reális önértékelésem van, nem vagyok adonisz, izmos lehengerlő testű, attól olyan távol vagyok, mint ide Jeruzsálem, de azért nem vagyok ronda se.


Bár 1 gramm izom sincs rajtam, de nem vagyok kövér, vékony vagyok. Nyilván tisztálkodom, de ez alap.


Átlagosnak, vagy picit átlag alattinak tartom magam. Azért jóindulattal egy 10/5-ös vagyok.

2021. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#4 néhány havonta szoktam csak
2021. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!