Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel vigasztalnátok egy nőt...

Mivel vigasztalnátok egy nőt vagy férfit aki egyedül él egy szobában és soha nincs pasival/nővel?

Figyelt kérdés
Bérel 50 ezerért egy 10 négyzetméteres szobát,mert a fizetéséből csak erre futja,ha nő férfiakkal nem érintkezik,ha férfi akkor nőkkel,így tellik az élete,munka,olcsó parizsr, reggelire és vacsorára,ebédre egy kis paprikás krumpli,az ellenkező nemmel csak az interneten érintkezik.Mivel biztatnátok hogy ne csüggedjen?

2021. márc. 28. 20:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bár lehet hogy a 10 négyzetméter 50-ért még jónak is számít:D
2021. márc. 28. 20:37
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
nekem azért több pénzem van, de jöhet nekem is a vigasztalás
2021. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
minek kellene vigasztalni? ez az élete, így érzi jól magát, ha annyira akarna változtatna, szóval ez nem rossz neki
2021. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem a paprikás krumplit.
2021. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3 aki így él nem biztos hogy azért mert így jó neki.Lehet csak nem tud kitörni ebből az állapotból.
2021. márc. 28. 20:42
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Azt mondanám, hogy mázlista: nincs egy hárpia aki anyagilag leszívja, kiforgassa, nincsenek hisztiző ordító kölykök a nyakán. A világ legboldogabb embere.
2021. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4 én is,de ma tasakos rizst ettem meg a boltban le volt értékelve a tömlős sajt,azt ettem kenyérrel,ami szintén le volt értékelve,féláron adták.
2021. márc. 28. 20:44
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíztatnám. Aki akar, az talál magának párt. Én is évekig szingli voltam, de aktívan jártam szórakozóhelyekre, fent voltam társkeresőkön és próbálkoztam. Majd sikerrel is jártam, és évek óta boldog házasságban élek. Nem fog hozzá berepülni élete szerelme az ablakon keresztül, ki kell mozdulni és ismerkedni.
2021. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Hogy kezdjen valamit az életével? Ez picit durvára sikeredett, de azt értem ez alatt, hogy mondjuk építsen szociális kapcsolatokat, azok jobb esetben nem kerülnek csak időbe és akkor máris kiegyensúlyozottabb lesz talán
2021. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én is így kezdtem 18 évesen... Pont így. De tanultam, szereztem diplomát munka mellett, lett családom, barátaim, autóm, egzisztenciám...Nulla szülői segítséggel. De ezt már korán fel kell ismerni, hogy mit akarunk, és tenni érte.
2021. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!