Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha személyesen nem,de az...

Ha személyesen nem,de az interneten levelezek egy magát lánynak mondó személlyel,akkor már nem vagyok incel?

Figyelt kérdés
Talán egy lánnyal levelezek most.Amúgy semmilyen kapcsolatban nem vagyok lányokkal,nőkkel,de nem hibáztatom őket,nem szidom le őket ezért.Akkor én már nem vagyok incel?Megnyugodhatok?

2021. márc. 28. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg tudod dugni neten keresztül, akkor nem vagy az.
2021. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Száz százalékban nem lehetek benne biztos hogy lánnyal levelezek,ezért írtam hogy talán.Még ha képet is küldene,akkor se lehetnék benne biztos hogy ő tényleg lány.Olyan képet küld mindenki,amilyet akar.Én is küldhetek egy képet Brad Pittről is és azt mondom,én vagyok az.
2021. márc. 28. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de már fél órája röhögök a kérdésen "talán egy lánnyal levelezek most."
2021. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy. Az incel alaptulajdonsága, hogy a saját merevségét másokra fogja. Nem hajlandó alkalmazkodni és ezért a világ a hibás. Ha te ezt nem így gondolod, akkor jó úton vagy.
2021. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
nézz utána mit jelent. Az incel az a nőgyűlölő akit folyton azon pattog hogy a férfiak milyen felsőbbrendűek és minden nő aranyásó stb.
2021. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy mit mond, a lényege az, hogy ő nem tud csajozni és ezért más a hibás.
2021. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy incel.A stílusból a szóhasználatból tudsz következtetni tényleg lánnyal levezel-e.
2021. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem tud következtetni. Én meleg vagyok, és a stílusom és a szóhasználatom alapján rengetegszer hittek már nőnek a neten hetero férfiak. Nem élek vele vissza, de tény.


Kérdező, amúgy hogy reagálnál, ha kiderülne az illetőről, hogy pasi? Elküldenéd a bánatba, vagy tovább barátkoznál vele?

2021. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!