Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viselitek a magányt,...

Hogy viselitek a magányt, hogy győzitek le a kétségbeesést, amiért egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Én néha sírógöecsör kapok és idegösszeroppanást!

2021. márc. 30. 05:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ismerős. És még Covid sem kell hozzá:D
2021. márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Ó, hát nekem van egy trükköm: felnőtt vagyok. Ilyewn egyszerű ez.


Mint felnőtt, tudom, hogy:

-ez átmeneti állapot. meg fog oldódni, el fog múlni,

-nagyobb krízishelyzeteken is mentem már át,

-megtanultam a krízishelyzeteket a magam javára fordítani, és tanulni belőlük,

-gyakorlom a feszültségmentesítést.


Kedves Kérdező, neked is ezt javaslom: nőj fel, és gyúrj lelki rezilienciára. Belevágsz?

2021. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne kétségbeesni a magánytól? Egy xar kapcsolat jobban kétségbe ejtene. Én úgy gondolom, hogy aki saját magát is képes unni, ott fejben kell előbb rendet rakni. ÉN tök jól le tudom magam foglalni és nem azon keseregni 0-24-ben, hogy úristen, magányos vagyok. Több rossz kapcsolaton is túl vagyok, most sokkal jobb így nekem, magam ura vagyok, senki sem terrorizál, senki sem parancsolgat vagy piszkál. Életem eddigi legnyugodtabb időszaka. Rájöttem, hogy nincs igényem a sok rosszindulatú, furkálódó, energiavámpírra. Mert valljuk be, sajnos a legtöbb ember ilyen.
2021. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Meg kell tanulnod egyedül is jól érezni magadat, és nem ostorozni az egyedüllét miatt. Keress valami hobbit ami felemel...nekem a testépítés jött be.
2021. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Én örülök, ha végre egy kicsit egyedül lehetek, és nem keres senki, olyankor tudok olvasni például. Nem vagyok magányos.
2021. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"""Énörülök, ha végre egy kicsit egyedül lehetek"""


Ja nálamnem kicsit van!!!


ÉVTIZEDEK!!!

2021. márc. 30. 07:39
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, én elég sokáig voltam iskolás koromban kiközösített, csúfolt, pattanásos, fogszabályzós, szemüveges pedagógusgyerek. Megtanultam egyedül is jól érezni magam, hogy ne golyózzak be. Szóval hiszti helyett inkább tanuld meg feltalálni magad, egyszer te is örülni fogsz, ha szusszanhatsz egy kicsit egyedül.
2021. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mostanában kezd elegem lenni belőle így 39 évesen.(F)
2021. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretem a magányt sokszor. Utazni is mindig úgy szoktam hogy egyedül és csendes országokba megyek ahol a hegyekben lehetek.

Városokban fél napot sem bírok. Persze nem a totális elzárkozas sem jó, de számomra sokszor kell.


Amúgy a lezárásokat meg gyűlölöm, mert nem mehetek nyaralni.

2021. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 amigdala42 ***** válasza:
64%
4 es hozzászóló , a magány ás az egyedüllét között óriási a különbség . Az embere társas lény , nem remete , kapcsolatok nélkül nagyon nehéz . Én is le tudom magam foglalni 24 h ben , de van hogy mégis fáj a magány . Aki ezt nem érzi , nyilatkozni sem tud a kérdésben .
2021. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!