Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos embereket ki várja...

A magányos embereket ki várja otthon meleg vacsorával?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik reggeltől estig dolgoznak,este hazaérnek fáradtan.Milyen jó is az,amikor nem kell fáradtan még nekiállnunk főzni mert a párunk hamarabb hazaért mint mi és már megfőzött.A mi dolgunk mindössze az,hogy berakjuk az ételt a mikrohullámú sütőbe,megmelegítjük és megesszük.De sajnos nálam ez nem így működik mert egyedül élek.Jó lenne,ha engem is várná valaki otthon meleg vacsorával.

2021. márc. 30. 21:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%

Fél éve - mióta elváltam és elköltöztem a kislányomtól és az exnejemtől - én is így "tolom."🤷‍♂️ 😔

36/F

2021. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1 sajnálom:(De még hátha kibékültök és összejöttök újra🙂
2021. márc. 30. 21:13
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Én mióta az eszemet tudom, magányos ember vagyok..


24/F

2021. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
3 de azért van meleg étel az asztalon mindennap?
2021. márc. 30. 21:15
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
4: Nincs, kenyeret eszek mindig.
2021. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Én is azt fogok most enni,egy kis szalonnával🙂
2021. márc. 30. 21:17
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Elváltunk, és már nem akarunk ismét együtt élni. Se Ő, sem én. Neki már van is valakije, míg én egyedülálló vagyok.

De a kapcsolat az exnejemmel jó maradt, már csak a kislányunk érdekében is.


1-es voltam.

2021. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
7 és akkor most a Tinderen keresgélsz másik nőt?Vagy nem társkeresőzöl?
2021. márc. 30. 21:20
 9/40 anonim ***** válasza:
99%

Neked nem párkapcsolat kell,hanem egy házvezetőnő. Gondolom azért vagy magányos mert csak erre kell a nő. Főzni.mosni,takarítani. Meg este szexre.

Ki kell ábrándítsalak. Hogyha van párod ő sem tud mindig főzni, ő is fáradt ráadásul 28naponta jön a havibaj. Olyankor az is zavarja,ha levegőt veszel.

Nekem a páro. Akkor csinált kaját amikor valamit nagyon akart. Amúgy hétvégén közös főzés szokott lenni..

Próbáld átgondolni,hogy mit tuddz nyujtani egy nőnek és mik sz igényeid, aztán próbálj keresni olyat akit boldoggátudsz tenni.

2021. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Mikor úgy van időm, főzök, ha marad belőle, megmelegítem. Néha jó lenne, ha valaki meleg vacsorával várna vagy megkérdezné, hol voltam ilyen sokáig, de minden nem jöhet össze.
2021. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!