Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyenek az emberek általában?...

Milyenek az emberek általában?Milyen a való világ?Mire számítsak ha kikerülök a való életbe?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, egyedül is dolgozom,van munkahelyem,de egyedül vagyok ott is,nem találkozom emberekkel,a főnökömmel is inkább telefonon tartjuk a kapcsolatot.Ez már közel egy évtizede így van.Lehet hogy ez változni fog és emberek között kell majd dolgoznom.Mire készüljek?Milyenek az emberek?Kedvesen fognak majd fogadni?Szeretettel?Vagy elutasítóak lesznek?

2021. márc. 31. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig csak a rosszakat hallottam, de igazából sosem volt komolyabb problémám.
2021. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A főnökömmel jól kijövök,családom nyilván szeret,ha már a családom,más emberekkel viszont nem vagyok személyes kapcsolatba.
2021. márc. 31. 11:10
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es mondhatom azt hogy egyfajta burokban élek,de ez változhat.Nemsokára lehet hogy emberek fognak körbevenni.Eddig inkább csak a családom vett körbe.
2021. márc. 31. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért fogadna téged bárki bárhogyan?
2021. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te hozzáállásodtól is függ.

A nyitott, kíváncsi természetű emberek valószínűleg jól fogadják, ha te is hasonlóan közeledsz feléjük. De vannak, akik irányába mindegy, mit közvetítesz, ha semlegességet vagy épp kedvességet, néha akkor is morcosak, ridegek vagy éppen elutasítóak, rosszundulatúak lesznek. Ez változó, de érdemes felkészülni a csalódásokra is. Az emberi kommunikáció konfliktusokkal terhelt is lehet, néhányan kihasználhatnak, hiába tűnnek megbízhatónak, de ezt a gyakorlatban tudod kitapasztalni majd. Ha ér egy kellemetlen élmény, abból is tanulhatsz.

Kész receptet nem tudok, tőled is függ, illetve a közegtől, amibe belecsöppensz. De én vegyes dolgokra számítanék.


Összességében szerintem izgalmas új embereket megismerni, értékeket, új tulajdonságokat felfedezni magunkban és másokban.


Sok sikert neked! : )

2021. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!