Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ezek a...

Mit csináljak hogy ezek a fájdalmak...meg szűnjönek? 1éve folyamatosan csak magányos vagyok és semmi kedvem nincs az élethez. Amikor Dolgozom akkor kikapcsol az agyam de amikor már egyedül vagyok végem van. Állandóan csak szomorkodom és sirnék.

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok csak azt érzem én nem vagyok fontos senkinek sem és mindenki lesem sz.r. (ami valójában így is van!) A nőknek sem jövök be és már a párkapcsolat...sem érdekel mert aki nekem meg felelne mindig az van hogy elmondom mit érzek irántad... és kinevetnek és kivagyok használva. Legyek öngyilkos? Már nagyon sokszor megfordult a fejemben és elég sokszor vagdostam is már magam fel. Elegem van az egész életből
2021. ápr. 1. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Túlórázz vagy fordulj szakemberhez.
2021. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ne legyél öngyilkos!

Inkább próbálj tenni érte, hogy jobb legyen az életed :)

2021. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Kérj segítséget (járványhelyzet miatt online) pszichológustól.
2021. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!