Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nőknél szerencsétlen és nem...

Nőknél szerencsétlen és nem sok baráttal rendelkező pasik akik egyedűl éltek saját házban! Milyen az életetek?? Vagy ha valakinek van ilyen ismerőse külső szemmel hogy látja.

Figyelt kérdés

Nehéz megtalalálni a kategóriát akiket keresek. Ott van a kollégám alkesz büdös igénytelen koszos ételhordóba hoz valami büdös kaját. Attól magasabb színvonal érdekel.

Én igényesebb egyedűlálló vagyok,túl sokáig éltem a szüleimmel. Lassan költözöm,de félek. Milyen lesz magamban élni. Idáig is magamnak vásároltam, besegítettem mindenben a házban és körülötte.

Szép és jó életem volt,csak párszor megcsúsztam. Volt hogy nő tett padlóra,volt hogy hamis barátok,volt hogy balesetek.



2021. ápr. 2. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját élete a mérvadó. Miért mások életével foglalkozol? Szeretnél cserélni?
2021. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es! Mert most költözöm és kíváncsi vagyok a jövőmre.
2021. ápr. 2. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Egyáltalán nem biztos, hogy az lesz a jövőd, mint bárki másé.

2021. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es. Nekem fura belegondolni,hogy egyedűl. Nekem a párban/családban élés a normális. Nem igazán tudom elképzelni,hogy mi hogy lesz.
2021. ápr. 2. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Majd alakul. Persze, hogy gondolkodtat a dolog és tartasz tőle, az emberek általában tartanak az új dolgoktól, szóval amit érzel, az teljesen normális. Szerintem jobb lesz neked, ha leválsz a szüleimről, jobban megismered önmagad, nem kell alkalmazkodnod a szüleidhez, a magad ura lehetsz.

Barátnő is akadni fog tutira.

2021. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm5 ös.


Barátnő is fog akadni....pont attól félek az életem munka házimunka alvás lesz.

2021. ápr. 4. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: a jövőd csak és kizárólag rajtad múlik! Ne másokhoz hasonlitgasd magad, és ne is döntsd el előre, hogy márpedig te magányos leszel és unalmas életed lesz stb. Az, hogy egy ideig egyedül fogsz élni ha külön költözöl, az természetes dolog, és annak is megvannak a maga előnyei, de ne úgy tekints rá, mint egy végleges állapotra. Tekints előre pozitivan, határozd el, hogy fogsz magadnak párt találni, lesz családod meg barátaid stb, és ha igy tekintesz előre, akkor az élet eléd is fogja hozni. Ne a negativ oldalát nézd, és mégegyszer mondom, ne ugy tekints rá, mint egy végleges állapotra. Rajtadkivül is nagyon sokan vannak, akik egy ideig egyedül éltek, aztán lett párjuk, családjuk stb.

Ja és hogy milyen irányt vesz az életed, az csak rajtad múlik. Ha te arra koncentrálsz, hogy neked csak a munka-alvás-egyedüllét jut, és nem lépsz ki ebből, akkor sajnos igy is lesz. De helyette inkább keress alkalmakat az ismerkedésre, barátkozásra, pl. manapságpárt keresni már az interneten sem ciki, sok jó fej normális embert ismerek, aki ott találta meg a párját, azóta már eljegyzés, esküvő.

Úgyhogy sok sikert majd, és ne feledd, a te kezedben van a kulcs :-)

2021. ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!