Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne túl jutni ezen?

Hogyan lehetne túl jutni ezen?

Figyelt kérdés

Soha sehol nem érzem magam jól. Egyedül érzem magam és magányosnak, úgy hogy nap mint nap emberek vesznek körül.

8 hónapja ért véget a kapcsolatom, talán ez is közrejátszik ebben, hogy most így érzem.

Normál esetben olyan helyekre járnék, ahol új embereket ismerhetek meg,de a jelenlegi helyzetben ez nem működik.



2021. ápr. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szóval a volt párkapcsolatod a fő ok? Én pont most járok ilyen cipőben. Sikerült kezelnem a helyzetet, és csökkentenem a fájdalmat úgy, hogy a problémát kezeltem, azaz a volt barátnőm. Mindent beleadtam, hogy helyrehozzam, de mégsem volt jó. Nem akarta helyrehozni, így egy módszerrel oldottam meg: letetettem egy széket magam elé, és elképzeltem, hogy ott van ő. Elmondtam mindent, amit neki szerettem, és elengedtem. Úgy érzem javultam sokat, és hiszem, hogy az élet rendezi mindenki dolgát. Idővel mindenki rájön, mit hibázott. Gondolkodj el ezen mélyebben. Barátkozz, add ki ami magadban van. Könnyebb lesz...
2021. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Néha úgy érzem túl vagyok már ezen,azután látom vagy eszembe jut valamiről egy emlék és képes teljesen magam alá gyűrni.

Köszönöm a tanácsod, mindenképp megpróbálom. :)

2021. ápr. 2. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Velem is előfordul, hogy eszembe jut, de nem jönnek vele a régi sérelmek. Csak egy emlék, amiből tanultam. Ne engedd felszínre törni újból a fájdalmat. :)
2021. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem sikerült megtanulnom parancsoni a szívemnek, de próbálkozom. :)
2021. ápr. 2. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Szurkolok, hajrá! :)
2021. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
En majusban szakitottam es hasonloan erzem magam.. ha gondolod dumalhatunk errol.
2021. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!