Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz vagyok, ha húsvétra...

Gáz vagyok, ha húsvétra többfogásos ünnepi menüvel készülök úgy, hogy egyedül leszek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 15:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem, sőt, én mindig is becsültem azokat, akik önmaguk miatt van igényük a jóra, és nem másnak akarnak vele megfelelni. Én sajnos ha csak magamról kell gondoskodni, akkor könnyen átállok fagyasztott kajákra és rendszertelen, gyors, "csak úgy bekapok valamit" evésre. Ha már mással is meg kellett osztanom, csak akkor tudtam "igényesen" enni, értem ezalatt, hogy megválogatom az alapanyagokat, rendesen főzök, eltakarítok magam után maradéktalanul az étkezés és a főzés között, ízléses terítéket készítek, és komótosan, az ízekre figyelve táplálkozom. Pedig mindig bennem volt a gondolat, hogy magam miatt is figyelnem kéne arra, hogy hogyan és mit eszek.
2021. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal jobb. Tiéd az egész, senki nem szól be hogy neki mi a baja vele. Azért figyelj a mennyiségre hogy vállalható legyen. + nem valami fagyasztott, rosszabb kaját eszel.
2021. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, így legalább lesz egy kis hangulat, megadod a módját, nem szürke hétköznapnak fogod érzékelni. Egészségedre!
2021. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy sima hétvégén is jó, sőt átlagos a több fogásos menü.


Leves, második, mellé valami saláta, hozok sütit és vagy rendelek pizzát :D

De van amikor csak gyorsba sütök húst mellé köret, vagy még az se mert rendelek valamit... változó.


Ehhez képest most "csak" töltött káposzta meg sonka van.


Ja, és nem vagyok elhízva.


Attól mert egyedül vagy még enni kell.

2021. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Idén még gondoltam valami grillezésre, vagy csak sima szalonna sütésre de elég rossz lett az idő.
2021. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Stílusos
2021. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 moozygoo ***** válasza:
100%

Nem, nekem ehhez ünnep se kell.

Legutóbb főztem levest, főételt, desszertet készítettem és mindet én ettem meg.

De hát ilyen az aglegény élet :D

26/F

2021. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, szerintem tök menő vagy, és szorgalmas; és megadod a módját; megadod saját magadnak , amire vágysz, amit szeretnél.


Mert egyébként most arra gondolsz hogy esetleg egyedül nem érdemelnéd meg? Hogy ahhoz kéne hozzád valaki?


Nemtom, most nekem egy ilyen jutott eszembe, nem tudom , mennyire kapcsolódik ide; hogy "Add meg a császárnak, de add meg Istennek is." És "Nem lakozik Isten kézzel csinált templomokban , bennetek van". Szal az első mondat is biblikus,meg a második is, másodikat szerintem Jézus mondta, de szerintem az elsőt is.


Tehát amúgy szóval tök jó, hogy ennyire tiszteled/megtisztelted magad; hogy akkor most magadnak is teszel egy picit jót; hogy akkor ez most a te napod, a te ünneped volt.


Tehát, ha megteheted, és nagyon szeretnéd, ez a szíved vágya, akkor miért adnád alább? Ha nem okozol kárt vele senkinek. De mondjuk szal a hús ugye az egy állat, hogyha pl arra gondolsz, hogy vele k|cs3sztél mondjuk, de ő már akkoris ott lett volna boltok polcain; ha te nem veszed meg, nem eszed meg. Meg amúgy nagyon jó tápanyagforrás; én egyszer voltam vega, de rájöttem, hogy kell a hús, meg amúgy meg imádom az ízét. (vashiány ellen egyik legkirályabb tápanyagforrás)


De amúgy szóval tehát ne aggódj.


Tehát ez tök jó, hogy így számítottál magadnak, és meglepted magad valamivel.


Mer' amúgy tök durva lenne, ha azt hinnéd, hogy azér', mer' egyedül vagy; neked nem jár. Háthiszen, ha többen lettetek volna, lehet,hogy úgyis/akkoris ugyanígy főztél volna.

2021. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csináltam.
2021. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!