Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kiszűrni vagy...

Hogyan lehet kiszűrni vagy eltaszítani az olyan embereket akik csak kihasználják, hogy valaki egyedül van, magányos?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, eddig soha nem vtak barátaim, nem barátkozik soha velem senki...


Életemben talán 3-4 rmber volt akiről azt gondoltam, hogy szimpatikus vagyok neki, hogy barátkozna velem, de mindig hátba támadtak, mindig kiderült, hogy csak kihasználtak...


Legtöbb esetben pénzzel húztak le, mikor meguntak, dobtak...


Velem miért csak az ilyen emberek foglalkoznak?

Miért nem tudok olyan embert kifogni akit tényleg érdeklem? :(



2021. ápr. 3. 17:25
 1/3 anonim válasza:
65%
Probalj minel tobb embert megismerni, lehet , hogy lesz egy csomo aki kiakar hasznalni, de ne engedj nekik. Pl. Ne adj nekik penzt
2021. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Találd ki azt a határt, ami után azt mondod hogy NEM. Ha ezen besertodnek, ők sem igazi barátok, és kár rájuk időt pazarolni, de legalább nem huznak le.:)
2021. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Nem az eresz dolga, hogy lemásszon a Szájeren, kérdező. Nem a barátok dolga, hogy széppé tegyék az életedet. Az a te dolgod! Ők a saját életükért felelősek. Tanulj meg kommunikálni, mert minden emberi kapcsolatnak (a barátságnak legfőképpen) az az alapja. A savanyú Jóskákat senki sem szereti, azoktól menekülnek, vagy mint a te esetedben, csak kihasználják őket.
2021. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!