Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó egyedül élni?

Jó egyedül élni?

Figyelt kérdés

Hosszabb ideje egyedül vagyok home office-ban, meg amúgy is, és sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb az életem, mint amikor otthon a családommal éltem, vagy pl. párkapcsolatban egymás mellett valakivel, vagy pl. amikor be kellett járni napi szinten a melóhelyre.


Arra is rájöttem most a home office alatt, hogy minél kevesebbet vagyok emberek között, annál jobban érzem magam lelkileg-testileg-mentálisan. Szinte minden negatív testi tünetem, amit az emberekkel teli környezet okozott, eltűnt, mióta egyedül vagyok, nyugalomban, és senki nem b*sztat.


Bele sem merek gondolni, hogy ahol három gyerek van, és a szülői házban él két-három generáció, ott mi lehet.


Szóval nekem jobb így.



2021. ápr. 3. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Erre igyunk!
2021. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek maximálisan. :)
2021. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
20 évesen összeköltöztem az akkori barátnőmmel. Számomra olyan trauma volt az egész, hogy azóta nőhöz sem értem (párkapcsolati szinten). Most vagyok 23, szerintem 30-ig nem kell nekem kapcsolat sem.
2021. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyok vele pl ma sütöttem 1 kis zserbót és tökre finom volt.
2021. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szeretek egyedül lenni, nekem ez nem okoz problémát.
2021. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Kivel osztod meg akkor az örömöket?
2021. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott az insta én épp tegnap posztoltam a 16 db-os papucsgyűjteményem.
2021. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Szereted a papucsaidat, és törődsz velük. Valahol el kell kezdeni.
2021. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában igen, de nem mindig.
2021. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyunk egyformák. Nekem teljesen jó, persze időközönként változik az emberszemélyisége. Azt viszont utálom, amikor számon kérik rajtam, hogy miért nincs barátnőm, miért nem akarok gyereket, mert ez a társadalmi elvárás, meg ezt nyomja a kormány állandóan. Arról nem is beszélek, hogy tudok fejlődni, nincs mellettem egy hisztis ....., (nem ledegradálva a nőket, léteznek nagyon cukik) akinek semmi se jó, soha. Ajánlom a Maslow piramis tanulmányozását, s fogadjuk el egymást, senki se egyforma, de ez a jó, milyen unalmas lenne a világ. :D 23/F
2021. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!