Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élő emberek ! Szerette...

Egyedül élő emberek ! Szerettek egyedül lenni, önszántatokból választottátok az egyedüllétet, vagy kényszerűség miatt kerültetek ebbe a helyzetbe ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Egyedül vagyok és szeretem ezt.
Egyedül vagyok, de nem érzem magam jól így.
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagyok, jól érzem magam így, de lehet jobb lenne társaságban.
2021. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok, mert csak így tudom jól érezni magam.
2021. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek mert 1 éve elhagytam az exem akivel 10 évig voltunk együtt. Megcsalt.

Jól elvagyok, hasznosan töltöm az időm, nem unatkozom, de most már úgy érzem elég volt a magányból és jobb lenne valakivel megosztani az életem. Van amikor szomorú is vagyok, akkor sírdogálok picit aztán folytatódik az élet. Vírus helyzet miatt nehéz és egyenlőre nem tudom elképzelni, hogy hogyan fogok megismerkedni Mr. Igazival... de majd kiderül.

2021. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretek,mindig egyedül voltam,szorongás miatt, már biztos nem jövök ki belőle. Megszoktam.
2021. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!