Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy bizonyos életkor felett...

Egy bizonyos életkor felett már véglegessé válik a magány, ha addig nem sikerült változtatni?

Figyelt kérdés
Nem másokat hibáztatok. A próbálkozásaim több esetben is pozitív fogadtatásra találtak az embereknél. Én nem tudom már értékelni. Beszélgetés közben is magányos vagyok. Egy fal van bennem, ami nem enged túl őszintének lenni. Gyanakvó vagyok. Senkivel sincs meg a könnyed baráti beszélgetés érzése. Valami megakadályozza, hogy lépjek az emberek felé. Talán túl sokáig voltam egyedül. Elidegenedtem mindenkitől. Nem jó egyedül, de ha van társaságom, az sem szabadít fel. Nem tudom, mihez kezdjek.

2021. ápr. 4. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Gyerekkorodban piszkálták a pipilődet, vagy miért vannak ezek a problémák?
2021. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban is egyedül voltam, de akkor még szerettem. Tiniként is csak egyedül szerettem lenni.
2021. ápr. 4. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
A magánynak valami mögöttes oka mindig van, még ha nem is realizáljuk. Én is egyedül voltam mindig, gyerekként is tiniként is, most is, és valószínű 10 év múlva is ugyanúgy, annak ellenére, hogy szerettem egyedül lenni. Ahogy te mondod, beszélgetés közben is magányos vagyok, és egyedül érzem magam. Szerintem mindig lehet változni, esetleg sokkal nehezebb, de sose szabad feladni. Látok depresszió cimkét, ott lehet a probléma oka.
2021. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan bizonyos életkor ahol "véglegessé" válik a magány, kevés dolog végleges az életben, szinte mindig tudsz változtatni, csak soha ne add fel, szerezz rengeteg barátot, ismerőst, keress egy neked való hobbit, keress olyan embereket akik ugyanazt a hobbit űzik, legalább lesz valakivel egy közös témád. Sportolj, horgássz, tégy akármit ami kedvedre való. Hidd el néhány hónap, esetleg 1 év és új emberré válsz. Menni fog ez. Sok sikert!
2021. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!