Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Be kéne látnom hogy az interne...

Be kéne látnom hogy az interneten nem lehet társat találnom?El kéne engednem?

Figyelt kérdés
Szoktam olvasgatni az ismerkedés kategóriában a kérdéseket és hát elég lehangoló.Azt hiszem jobb ha törlöm magam minden közösségi és társkereső oldalról és elkezdek élőben ismerkedni mert ha a társkereső oldalakra várok soha nem lesz senkim.

2021. ápr. 4. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Élőben nagyobb az esély társat találni mint a neten
Neten nagyobb az esély társat találni mint élőben
Esélytelen az interneten és élőben is társat találni.
38 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne konkrétan olyan helyen ismerkedj ahol "Kell".

Pl láttam nők egészsége kategóriába egy csjat

aztán ráírtam xd

2021. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is írtam már rá csajra,ha csaj volt egyáltalán és nem egy homoszexuális.Ezt nem tudhatjuk.
2021. ápr. 4. 21:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj annyi ilyen van...

pl "írjon akárki, mindenkinek válaszolok"

Ráírsz, és nem válaszol xd

2021. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3 a másik meg amikor váltasz vele két üzenetet utána meg eltűnik mint szürke szamár a ködben.
2021. ápr. 4. 22:01
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez jut:/
2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
67%
Én itt ismertem meg az első barátomat, szóval nem, egyáltalán nem képtelenség. Ebben a helyzetben pedig nincs is nagyon más lehetőség, így kitartást, remélem sikerrel jársz!
2021. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bírom amikor egy fiú kiírja hogy lányokkal ismerkedne és egy k@rva választ nem kap.Mintha Magyarországon nők nem is élnének,csak férfiak🙂
2021. ápr. 4. 22:05
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
6# Hány évesek vagytok? meddig tartott?
2021. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése. Én mindig abban hittem, hogy majd betoppan az életembe a szerelem, ha itt az ideje, és így is lett. Mindig valami munka kapcsán, tök váratlanul.

De az egyik legjobb barátnőm neten ismerte meg a férjét és nagyon boldogok együtt már 4 éve. Szóval nem lehet ezt így általánosítani. Most járvány idején valószínűleg nagyobb eséllyel lehet neten párt találni.

2021. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
A legegyszerűbb a személyes körben ismerkedni. Gondolom, hogy van munkád, esetleg tanulsz. Ne légy már életképtelen, az internet előtti párszázezer/millió évben is képesek voltak ismerkedni, szexelni az emberek.
2021. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!