Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom magamat és utálom az...

Utálom magamat és utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Utálom az embereket, felszállok a villamosra és undorral tölt el. Undorító a mai generáció, az öltözködés a hencegés, az hogy minden olyan természetes nekik, illetve mindenki felvág a semmire.Nem mintha olyan öreg lennék mert perpillanat 20 éves vagyok. Utálom az öregeket akik bevannak zárva úgymond egy burokba és nem látják a fától az erdőt. Utálom az átlag embereket akiknek bármit be lehet adni. Gondolok itt a TV-re. A kereskedelmi televíziókon ömlik a szenny, a reality tehetségkutató. Minden évben xfaktor..mintha Magyarországnak szüksége lenne ennyi “sztárra”. A gagyi műmájer celebek akik mutatnak egy borzasztó rossz példát a fiataloknak.. Hogy csak akkor vagy valaki ha “stilbe” vagy.A rádió is ugyanez, ömlik belőle a fidesz propaganda (ne menjünk bele a politikába). Ugyanazt a divatfos zenét játszák le újra és újra. Aztán pedig a pofádba hazudják hogy ez a legváltozatosabb rádió. Kikopik a kultúra és az emberi mivoltja az emberekből. Kezükbe a telefonnal nőnek fel a gyerekek. Nem olvasnak könyvet. Már minden csak az internetről szól.. (milyen irónikus hogy ezt is az internetre írom). Nem értem el semmit se az életben, de igazából nem is akarok annyira semmit..Azt se bánnám ha az utam lassan véget érne mert elegem van. Ugyan van szakmám..aránylag jól fizető állásom. Na mindegy ezt csak úgy kiírtam magamból. Esetleg más “világnézetét” is szívesen meghallgatom.
2021. ápr. 5. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Fordulj pszichológushoz.
2021. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó komment volt.
2021. ápr. 5. 18:29
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Válaszd a heroint!


Amugy tök egyszerű , emiatt vannak a szubkulturák. Keress olyan embereket, akik máshogy látják a világot.

2021. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van Kérdező, teljes mértékben. Ugyanezt érzem. Ez egy elcseszett világ, sok bunkó emberrel. El lett b@szva az evolúció, az egész társadalom...
2021. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
És miért utálod magadat?
2021. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem viccnek szántam az első kommentet. A világ nem fog megváltozni a te kedvedért. Te viszont tudsz változtatni a saját hozzáállásodon.
2021. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves 5.! Hát igazából ez nagyon egyszerű kérdés, de a válasz nagyon nehéz. Nem nagyon tudok egyértelmű választ adni. Csak elegem van mindenből és magamból is mert egy vesztes vagyok ebbe az életben és nincs sok kedvem ebbe a világban élni.
2021. ápr. 5. 18:41
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Én leginkább azoktól az emberektől mászok falra, akik prédikálnak a magas lóról hogy milyen szar a világ, de közben ök ezen kívül semmit nem tudnak hozzáadni az egészhez. Csak rohadt különlegesnek érzik magukat ettől, hogy jól megszakértették a világot hogy mennyire szar, közben meg emberi meg érzelmi nullák.
2021. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, Kérdező, csak nem látod a teljes képet.
2021. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek?
2021. ápr. 5. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!