Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok volt már olyan hogy...

Lányok volt már olyan hogy egy fiú megszakította veletek a kapcsolatot azért mert nincs autótok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtetek egy fiúval,beszélgettetek és miután elmondtátok neki hogy nincs jogsitok és nincs autótok sem a fiút nem láttátok többet?A telefont is kinyomta ha kerestétek?

2021. ápr. 9. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, bár jogsim van.

Mondjuk szerintem aki ilyen miatt megszakítja az ismerkedést, azért nem is kár. Nekem nem kéne ennyire buta és kicsinyes ismerős.

24L

2021. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem sincs autóm de nem is hiányzik.Nekem megfelel a BKV,a Volán és a MÁV is🙂
2021. ápr. 9. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De a párjaim többsége szintén nem volt jogsijuk se autójuk.

Illetve egyik páromnál csak jogsi volt, autó nem, de a lényegen nem változtatott.

Egyetlen páromnál meg volt autó meg jogsi is, és ott voltak nézettbeli különbségek. Pl. egy kirándulásnál ragaszkodott az autóhoz amikor a vonat szinte a közepén tette le a völgynek. Vagy mindenáron el akart menni a város túlfelében lévő hiperbe vásárolni, amikor mindent mindent ugyanúgy meg tudtunk venni a 20 perc sétára lévő szupermarketbe.

2021. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 de ha kocsival mentek vásárolni nem kell cipekedni és több mindent is tudtok venni.Lehet csak nem akart annyit sétálni a párod.Főleg ha még hideg is volt.
2021. ápr. 9. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt, de olyan igen aki erősködött, hogy kéne nekem is autó, mert az milyen jó, és hogy kellene, mert az jó és kell (stb., ugyanaz a duma végtelenségig), amíg én le nem építettem mert nagyon idegesítő volt.
2021. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, valószínű nem volt komplett. Vagy golddigger volt, aki kimondottan a jobb anyagi helyzetben lévőkre utazik, hogy kihasználhassa őket.

Mindenesetre elég meglepő story, de felejtsd el, hülye volt.

2021. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet csak nem akart annyit sétálni a párod."


Igen. Ez volt a fő gondom. Aki 20 perc sétától és egy teli hátizsáktól összerogy, az finoman szólva sem férfi a szememben. Én nem várom el, hogy edzőtermbe szálkásra gyúrja magát valaki, de egy 20 perces sétától ne dőljön össze a világ! (és akkor még a kutyám meg sem volt, akivel naponta 2-3 órát sétálok hóban, fagyban, ónos esőben, árnyékban 30 fokban, szúnyoginvázió közepette is a közeli erdőkben, mezőkön, túraútvonalakon)


Szóval a szemléletünk életstílusunk nagyon más volt (mondjuk nemcsak az autóban ütközött ki)

2021. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!