Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos és vagyok. Mit...

Magányos és vagyok. Mit lehetne tennem hogy boldogabb lehetsek a mostaninál ?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok . Egyedül élek,barátnőm sincsen. Mit lehetne tennem hogy egy kissé jobb életem lehessen és boldogabb legyek ??
2021. ápr. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, ne siránkotz
2021. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom kissé furán hangzik de nem a barátok és úgy érzem nem szerelem tenne boldoggá.

Ennél komolyabb a dolog .

2021. ápr. 10. 19:41
 3/4 PetheD ***** válasza:
Ha magányos vagy, akkor társaságra vágysz. Teljes mértékben ki tudod zárni a barátságot és a szerelmet? Vagy néhány negatív tapasztalat alapján mondod. Háziállat nem enyhíti a magányod?
2021. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel úgy is jön a jó idő, a legkevesebb dolog,amit megtehet ilyenkor az ember, hogy mozog. Menj bicózni,túrázni,sportolj valamit.Mondanám, hogy olvass önfejlesztő könyveket,de a motivációs videók számomra jobban használtak.(bár egyénfüggő ez)

Igazából, ha magányos vagy, akkor tényleg a barátkozás a célravezető,mert én próbáltam a másik utat(kizárni mindenkit az életemből),de többet ártottam magamnak,mint használtam.

2021. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!