Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nincs semmi értelme...

Úgy érzem nincs semmi értelme az életemnek,már nincs élet erőm,fáradt vsgyok, mit csináljak eggyátalán van értelme küzdeni bármiért?

Figyelt kérdés
Egyre joban ugy érzem hogy teljesen be csődölt az életem,ez a virus helyzet meg fel tette a pontot az ire,de nem csak ez a gond.Amióta megszülettem a családom mindig is azt sulykolta belém hogy egy senki vagyok stb,ami borzasztóan bánt lelkileg de sajnos igazuk volt.Egyetlen egy álmom van/volt de átgondoltam a helyzetem és nem fogom tudni soha megvalósitani,pedig ettől lennék,boldog és az életkedvem is vissza jönne.De mivel ezt sosem fogom tudni megvalósitani ugy érzem nincs értelme élnem.Szerintetek van értelme küzdenem vagy adjak fel már mindent?
2021. ápr. 11. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az álmod? Más célod nincs az életben? Mennyi idős vagy?
2021. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ujraepitsd magad, elso korben atmenetileg antidepresszans kellene. Ugyanazt, amiben vagy, nem rozsaszinben latnad tole, de erezned, hogy felkelsz es jarsz es lesz jobb. Es valtoztatni a jelenlegi dolgokon depressziosan keptelenseg, eloszor normalis lelkiallapotba kell kerulni.

En sajat tapasztalatbol mondom. Hetek mulva egyszer csak akartam csinalni dolgokat, amiket elotte mar leszartam, mert mindegy volt.

Az egyetlen alom inkabb rogeszmes ragaszkodas, vele egyutt szeretnel melybe zuhanni. Orvos kell tuzoltaskent, akkor tudsz tovabblepni.

2021. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Kérdező, egy dolgot jegyezz meg. Soha. Ne. Add. Fel.

Pár évvel ezelőtt én is ilyen helyzetben voltam.

Semmire kellőnek éreztem magam, nem kellettem senkinek.

Találtam az utcán egy kölyköt. Ázott, fázott szegény. Magammal vittem.

Felneveltem, most pedig nem tudnánk egymás nélkül élni.

Nagyon jó érzés azt érezni, hogy szüksége van rám, mindennél jobban szeret, sosem veszekedne velem, és hálás minden nap. Pontosítok, mind ketten hálásak vagyunk egymásnak minden percben.

Neked is javasolnám esetleg, sokkal kiegyensúlyozottabb lettem, amióta az életemben van:)

2021. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3 vagyok

Kutya kölyköt*

2021. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem vagy 6-8 évig volt ugyanigy becsődölve az életem. Remény bennem már nem volt, amit nehéz felfogni is.

Aztán még is változott minden, és már lassan 5 éve van értelme majdnem mindennek.

Nem hiszem, hogy a feladás jó opció lenne, habár számtalanszor feladtam már mnident az életben, ami most inkább megneheziti az életemet.

2021. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én családom is ilyen kb.
2021. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!