Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Túl magányos vagyok, jó lenne...

Túl magányos vagyok, jó lenne egy barát!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a karantén elvette tőlem a barátaimat (bár így utólag nézve lehet nem is baj, hisz ők sose akarták annyira azt a barátságot, mint én), így eléggé magányos lettem. A szüleimmel élek, de nincsenek barátaim. Nem mondom azt,hogy tökéletes vagyok, de egy kapcsolatba, legyen az pár- vagy baráti, a maximumot szeretném nyújtani. Szeretném mind a két féltől egyaránt elvárni a megértést, a figyelmet, a higgadtságot, a toleranciát, az empátiát, a biztonságot és az intelligenciát. Becsületesnek nevezném magam, de néha őrültségekbe is benne vagyok, ha szórakozásról van szó. Persze azt is normálisan és mértékkel, de néha szeretek ellazulni.


Ebben a helyzetben, és ebben a mai világban nem tudom hol kéne keresni hasonló típusú embereket. Rengeteg csalódás ért már, rendkívül ragaszkodó és megosztó személyiségem van, de nem adom fel. Hiszem, hogy tudok találni valahol ilyen társat.


Mit tudtok ajánlani? Gyakorikérdéseken lehet tartós barátságot kialakítani vagy esetleg valahol máshol, máshogyan?


18/L



2021. ápr. 11. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én itt szívesen levelezek veled, de máshol nem merek.

2021. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Én is szivesen leveleznék veled, vagy itt, vagy emailbe.

(˶ᵔᵕᵔ˶)


Kortól független keresel barátokat?

2021. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehetne bárhol barátkozni, csak nem nagyon nyitottak rá az emberek, nem gondolják komolyan.
2021. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a gyk nem alkalmas(lehet tévedek).Osztálytársak?Velük sem tartod a kapcsolatot?Próbálj meg kezdeményezni .Esetleg valamelyik közösségi oldalon belül egy csoportot keress és próbálj meg ott ismerkedni(lakóhelyed hez közelit)
2021. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :)
2021. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Nagyon magamra ismertem benned. Egy 17 éves lány vagyok, aki a napokban döbbent rá arra, hogy mennyire megy tovább az élet nélküle... Sajnos most egy elég rossz időszakomat élem, úgy érzem elvesztettem önmagam. Viszont soha nem adom fel, próbálom mindennek a jó oldalát nézni, új barátokat keresni. Ha van kedved velem beszélgetni, írj egy privát üzit. Budapest közelében lakom, szinte bármilyen platformon tudunk beszélni.

Ne add fel, egyszer meg fogod találni a hozzád való barátokat, csak mindig légy nyitott az új emberekre.

2021. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aki megkeresett. Nem hittem volna, hogy ennyi jószívű ember van ezen a világon, de úgy látszik léteznek, csak bújkálnak. Akinek nem írok vissza, attól szeretnék elnézést kérni, viszonylag sok üzenet érkezett, néha én is bajlódok az átláthatósága miatt. Egyenlőre több ember jelentkezését nem várom, köszönöm a megértést!
2021. ápr. 12. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
L(ibáktól) nem is várok mást...
2021. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

#8-as.

Excuse me.

Nem kell nemhez kötni a magányosságot.

Nem egy srác van aki ugyanezt érzi.

Szóval vagy irj értelmeset, vagy inkább meg se szólalj.

2021. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!