Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is unja már a “foglalkozz...

Más is unja már a “foglalkozz magaddal, èlj a hobbidnak...stb” fràzisokat, mikor már huzamosabb ideje nem él egy boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Èn már nagyon. Gyakorlatilag sok mindent kipróbàltam már, festés, kézműves dolgok, sütögetés, olvasás, önismeret...stb, egyéb hobbik, de igazából egy boldog párkapcsolat tenne most már boldoggà. Persze jó ezeket csinàlni, meg örömet okoz, de akkor is szívesebben osztanám már meg a mindennapjaimat inkább valakivel és szívesebben élnék meg élményeket társsal. Màs is érzi, hogy ezek a fràzisok csak ideig-óràig működnek? Meddig lehet jól érezni magad egyedül? Persze tudom, szubjektív a kérdés, de gondolom van az a pont, ahol azt mondod, oké, most már elég volt a magányos játékból.
2021. ápr. 12. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy nagyon sokan unják, de ha egyszer nem jön szembe a megfelelő, akkor nyilván tovább kell folytatni akkor is valahogy.
2021. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is átérzem ezt. Persze, sokminden örömet okoz, de számomra sem pótolja semmi azt az érzést mikor felkelek és ott van mellettem akit szeretek, tartozom valakihez, akivel együtt tervezem a jövőt, van kihez hozzábújni és szeretgetni. Viszont annyira azért nem sürgős hogy elkapkodjam. Kivárom azt akit igazán szeretek. De igen, zavarnak ezek a sablon szövegek hogy foglalkozzak magammal. 5 éve foglalkozom magammal, már mással is szeretnék.
2021. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nehéz dolog ez, mert ha azt kérdeznék, mikor lesz már valakid akkor meg az lenne a bajod. Ez ilyen, sablon szöveg, ha mondják, ha nem neked jobb nem lesz.


Az is lehet, hogy sokat panaszkodsz olyankor szokták ezzel lezárni a témát.

2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyàltalàn nem panaszkodom, nem vagyok az a típus, inkább “vígasztalásnak” tűnik, mikor mondogatják, hogy legalább tudok magammal foglalkozni...stb. De leginkàbb 2-es válaszolóval értek egyet, van az a pont, mikor eleget foglalkoztál már magaddal. ;)
2021. ápr. 12. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem unom, mert engem inkább azzal nyaggat mindenki, hogy mikor lesz már valakim - randizom-e - találkoztam-e már valakivel - biztos van már pasim mióta utoljára beszéltünk...
2021. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek többsége unalmas. Sajnos nem élhetünk egy könyvben, a legtöbb kapcsolat ugyanolyan uncsi, mint az egyedüllét, csak a "van itt valaki" érzés ezt elnyomja.
2021. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

6

De itt nem uncsi kapcsolatról van szó, hanem jóról. :)


Egyébként én azért szenvedek, mert irtóra hiányzik a testi érintkezés. Nem feltétlenül a szex. :) Sőt, most leginkább az, hogy valaki megmasszírozza a hátam, stb. Az érintés nekem egyszerűen gyógyító. És nyilván nem kérhetek meg családtagot vagy barátnőt, hogy ezt csinálják. Maradna a masszőr, de covid van és drága.

2021. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De épp ez az. Egyedül lenni jobb, mert ott a képzelet. A legjobb kapcsolatban is csak a szürke valóság van ott.
2021. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 moozygoo ***** válasza:
51%

Igen, ez szerintem is egy nagy fa**ság.

Attól hogy összejövök valakivel nem értem miért kéne eldobnom bármelyik hobbimat, és mivel a kapcsolat alatt is foglalkozom vele, így ez a tanács semmit érő.

2021. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem unom, mert amúgy rohadt nagy igazság.

Nem, nem arról van szó, hogy 100%-ban pótolni tudna egy jó párkapcsolatot. De párkapcsolat nélkül is lehet azért egész jó időket élni. Nyilván nem az a 100%-os boldogság, de 70%-on miért is kéne a kardunkba dőlni?

2021. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!