Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szeret engem senki?

Miért nem szeret engem senki?

Figyelt kérdés
20/F vagyok. Az a problémám hogy azt érzem hogy senki se fogad el engem. Próbálok lányokkal ismerkedni de szinte az összesen azt látom hogy nem akarnak velem beszélgetni. Sokan le is tiltanak ha rájuk írok. Barátaim sincsenek nagyon. Összesen két barátom van de ők is csak azért barátkoznak velem mert nagyon jóindulatú elfogadó emberek. Azt érdemes rólam tudni hogy elég gyerekes a viselkedésem lehet ez játszik közre. Ezt leszámítva én rendes gyereknek tartom magam. Mi lehet a probléma?

2021. ápr. 13. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A lányokat zavarhatja sajnos a gyerekes viselkedés. Korodbeli (21) vagyok, akármilyen helyes, aranyos, kedves embernek is tartanék egy gyerekes pasit, soha nem jönnék össze vele, mert én meg komoly vagyok (a koromhoz képest talán túlságosan is) és bevallom, idegesít, ha valaki túl éretlen. Persze az nem szép dolog, hogy letiltanak, meg lehet mondani őszintén is, hogy “ne haragudj, de nem szeretnék tovább ismerkedni, úgy érzem, nem illünk össze”.

Az viszont egyáltalán nem “csak”, hogy két IGAZ barátod van. Ez pl tényleg gyerekes felfogás, ne a számokra hajts, hogy “jaj nekem van ezer barátom”, mert abból az ezerből tudod, hány állna melletted a bajban is? Az a kettő. Becsüld meg őket, pláne ha tényleg jóindulatú emberek. Nekem egyetlen igaz barátnőm van, nem adnám őt száz laza haverságért sem. Nem érdekel, ha ettől nem leszek “menő” meg népszerű.

2021. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Lehet buta kérdés,mi számít gyerekesnek?

Itt minden apró dologra kíváncsi lennék.

2021. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt így nem tudom elmondani egész egyszerűen én azt érzem mintha nem lennék megkomolyodva

Pl néha hajlamos vagyok hülyeségeket kérdezni

2021. ápr. 13. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd valakinek kiönteni a lelked, itt vagyok. Nekem írhatsz.

25/N

2021. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Énnekem 22 éves koromban lett első barátnőm. Barátaim nekem sem voltak és azóta sincsenek.

A nagyhangú hülyeség viszont sokmindenkinek bejön bár én egy boltban dolgoztam es egy így könnyebb volt.

2021. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!