Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehet az, hogy szinte...

Miért lehet az, hogy szinte nem érdeklek senkit sem?

Figyelt kérdés
Próbálok rendes lenni és önmagamat adni, de valahogy nem nagyon díjazzák a körülöttem lévő emberek. Miért lehet ez? Bármikor amikor lehetőségük van át akarnak verni és ez nagyon rosszul esik számomra. Pedig megértő is vagyok az emberekkel, de akik meg flegmáznak velük/bántják őket azokat tisztelik és egymást is hátba szúrják. Miért?

2021. ápr. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
hát nalam is ez van nemtudom miért...
2021. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ha valaki keres csak haszonból és ki akarnak használni. Alapból nem is érdeklem őket, ha rájuk írnék, hogy menjünk el valahova egyből jönnének a kifogások, mint pl. hogy "nincs időm". Meg azok, hogy én az illetőt be akarom szabályozni, meg még megkérdezi majdnem, hogy mit képzelek magamról. Illetve olyan is van, hogy valakivel akarok találkozni aztán nem tudja mit csináljunk, de mással egyből tudja, vagy pedig elmennek valahova nélkülem, pedig megígérték, hogy én is megyek velük és úgy megyünk, nem tudom már, hogy miért van ez egyáltalán.
2021. ápr. 13. 17:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig én szívesen változtatnék ezen
2021. ápr. 13. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagy vagy lány?
2021. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú
2021. ápr. 13. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott az ilyen "barátokat"!
2021. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám. Teljesen ugyanígy van ez velem. Segítek az embereknek, nem bántom őket, és visszakapom az ellenkezőjét az egész osztályomtól.
2021. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!