Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz velünk,ha mindenhol...

Mi lesz velünk,ha mindenhol drága minden, bármelyik piacra megyünk,vagy bármelyik üzletláncnál vásárolunk?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vásárolni,nem vettem sok mindent,kenyeret,egy fél kilós kolbászt,egy kis rágcsálni valót,egy csomag tésztát és egy kis üdítőt.Ezért fizettem 2000 forintot.Mi lesz velünk,ha az árak még jobban elszállnak?

2021. ápr. 14. 08:39
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre,mindegy melyik piacon vagy mindegy melyik hipermarketekben vásárolok,mindenhol elszálltak az árak.
2021. ápr. 14. 08:41
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Dolgozni kell. Meg az sem mindegy, hogy mit.
2021. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Relatív hogy kinek mi a drága.
2021. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyáltalán nem fizettél drágán. Lehet nálad lesznek a bajok.
2021. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

H mi lesz velünk? Az, amit választunk és amiért meg is dolgozunk. Mint eddig is.


Azt pontosan tudom, mi lesz velem:

-többet fogok keresni, jobb lesz az életminőségem, és tisztulva-épülve-fontos dolgokban gazdagodva fogok kijönni e válságból.


H veled mi lesz, az kb. csak rajtad múlik.


Kérem mindazokat, akik képtelenek a felelősséget vállani a saját életükért, pontozzanak le! Köszönöm.

2021. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az árak lehagytak engem,én csak futok utána,de nem tudom utolérni.Próbálok talpon maradni azért.
2021. ápr. 14. 08:53
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

#6

Ezzel csak azt bizonyítottad, hogy nem az árakkal van baj, hanem veled. A változtatás pedig rajtad áll. A te életedért neked kell felelni, mert neked érdeked.

2021. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Ha esetleg egyenesen beszélnél, nem rébuszokban, hanem konkretizálnád hogy mi a problémád, akkor lehet hogy értenénk is...
2021. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7 nehéz lépést tartani ezekkel az árakkal és nemcsak én vagyok így ezzel hanem még sok átlag keresetű ember.A kisnyugdíjasoknak,segélyből élőknek,kiskeresetűeknek nagyon nehéz lehet most.
2021. ápr. 14. 08:58
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

#9

Igen, nehéz tud lenni. Viszont te konkrétan teszel valamit azért, hogy könnyebb legyen?

2021. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!