Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történhetett vajon Urbán...

Mi történhetett vajon Urbán Raullal, a 20 éves fiatalemberrel, aki március 15.-én tűnt el ? Megtalálták a holttestét egy hete. Vajon öngyilkos lett ? És vajon a többi ilyen eltűnttel mi történt ? Olyanok is vannak, kik sosem kerültek elő.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom krízis helyzetben volt, amire senki nem figyelt, bár aki nem akar élni afelett állhat egy fél világ, akkor sem fog változni az elképzelése, előbb utóbb végeznek magukkal, én nemzetközi szinten követem a rap-et, trap-et és voltak elég depresszív huszonéves fazonok akiknek szinte fájt az élet, némelyik már nem is él, addig meg leforgatott pár klipet hogy azért lássák hallják, a fájdalmát.


A katonák után, szerintem az ilyenek a legbátrabb emberek, mert nem csak fenyegetőznek, hanem meg is tették már.

Gondolj bele miért van annyi alkoholista, és igénytelen drogfüggő, mert menekülnek valami elől, de félnek a haláltól.

2021. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen. Sajnos igazad van. Nagyon tehetséges fiú volt, a szövegekben érezhető a halálvágy, a beilleszkedéssel, szocializálódással való küzdelem. Èrett lélek volt, magasan verte a korosztályát.

Nehéz...nagyon nehéz. A függőség betegség. Elnyeli az embert. Úgy sajnálom az ilyen embereket.

2021. ápr. 18. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
21%
Vagy öngyilkos lett, vagy nem. Mások is vagy öngyilkosok lettek, vagy nem. Találgatni lehet, van értelme?
2021. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!