Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kellett nyilvánosságra...

Miért kellett nyilvánosságra hozni hogy Várkonyi Andrea össze fog házasodni Mészáros Lőrinc el?

Figyelt kérdés
Így is sok a kevés pénzből élő magányos férfi,akiknek vissza se írnak a nők társkereső oldalon és személyesen sincs sikerük a nőknél.Miért kell hergelni az embereket?Sokan így is aranyásónak tartják már a csinos nőket.

2021. ápr. 23. 08:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól , hogy valaki nem találja a párját akkor a másik meg ne is lehessen kapcsolatban? Ez olyan gyerekesen hangzik
2021. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert bizonyos embereket (például téged) ez érdekel és az adott hírportál ebből szerez bevételt. Nem kötelező foglalkoznod vele, mégis ezt teszed.
2021. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ne légy rosszindulatú! Mészáros Lőrinc egy sármos úriember, aki rendkívül intelligens, és sziporkázó a humora. Ezért talált olyan hamar új társat a válása után.
2021. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1 legyen,csak ne tudjon róla mindenki.Ha egy átlag keresetű gázszerelővel jött volna össze,azt mondom,nem baj ha nyilvánosságra hozzák,sőt még talán jó is.De így,hogy a milliárdos gázszerelővel jött össze,ezt nem kellett volna nyilvánosságra hozni.
2021. ápr. 23. 08:40
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem minek kell leírni ki kivel házasodik össze. Leszarom a magyar "sztárocskákat".
2021. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a logikádat
2021. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem te döntöd el, hogy mit hozhatnak nyilvánosságra és mit nem. Az senkit nem zavar, ha neked ez bántja a lelkedet.
2021. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Értjük, hogy frusztrált vagy, de nem kötelező ilyen cikkeket olvasni.

Amúgy meg én is hozzájárultam az adómmal a szép pár esküvőjéhez, szóval engem érdekel, hogy mire megy el a pénzem.

2021. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Így is van elég bajuk az embereknek,nem tudom miért kell ilyen cikkeknek megjelenni.Legalább 1 millióan mélyszegénységben élnek ebben az országban,sok férfinak nincs nemhogy csinos,semmilyen nője.Erre is gondolhatnának,mielőtt engedélyezik hogy megjelenjen egy ilyen cikk.
2021. ápr. 23. 08:52
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Akkor húzd ki a netet. Akkor aztán semmiféle számodra kellemetlen dologról nem fogsz tudni. 😄

2021. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!