Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel tudnátok vigasztalni...

Mivel tudnátok vigasztalni egy férfit,akivel nem állnak szóba a nők?

Figyelt kérdés
Mivel bátorítanátok,hogyan öntenétek lelket belé?Hogyan vennétek rá hogy ne hagyja el magát?Hogy ne csüggedjen?

2021. ápr. 23. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha nő vagy egyértelmű hogyan... ha férfi akkor sehogy, hagyjad
2021. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő,de valahogy csak kéne segíteni azoknak a férfiaknak,akikkel nem állnak szóba a nők.
2021. ápr. 23. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

De ez nem úgy megy ahogy te gondolod. Lehet hogy a palinak egészségügyi baja van, lehet akár mentális is. Lehetnek traumái, frusztrációi, beletörődött már ebbe a nyomorba.

Vidd el kurvázni akkor mondjuk:D Nem tudom, hívd edzeni. Küldd el pszichiáterhez, felír neki valami gyógyszert. De várjál most esik le, miért nem állnak vele szóba a nők?

2021. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

MÁS VALAKI nem tud nekik segíteni, SAJÁT MAGUKNAK kellene tenni valamit.

Nem várni, hogy mikor JUT nekik egy nö, hanem megtanulni olyan szintre eljutni szociálisan is meg kutúrálisan is, hogy ne legyen probléma a beszélgetés.

Kezdjen el tanulni, olvasni, müvelödni, kérje pszichológus segítségét normális viselkedési és szociális normák elsajátításához és akkor nem lesz gond másokkal - akár férfiakkal, akár nökkel - beszédbe elegyedni.


De amíg a kommunikáció abban kimerül, hogy megkérdezi a másiktól "hogy vagy", és ezen kívül semmit nem tud sem kérdezni, sem mondani, addig nem csoda, ha nincs senkihez kontaktusa.

2021. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
az ilyennek nem vigasz kell, hanem önismereti tréning és terápia, mert nyilván oka van, ha egy nő se hajlandó vele beszélni.
2021. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Sör, bor, pálinka.
2021. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el és próbálj fejlődni magad miatt ne másokért..mozdulj ki, kesess hobbit ami lehet h hoz az életbe embereket, akár nőket is..én is egyedül vagyok de nem érzem magam magányosan mégse, a tudat befolyásol..
2021. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!