Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A pszichológus,a szociális...

A pszichológus,a szociális munkás és a pszichiáter lesz a legmenőbb szakmák a jövőben?

Figyelt kérdés
Olyan sok ember fog problémákkal küzdeni a jövőben,hogy a szociális munkás,a pszichológus és a pszichiáter nem fogják győzni a sok munkát?Dunát lehet majd rekeszteni a bajba jutott emberekkel?

2021. ápr. 24. 17:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint az is érdekelne hogy hogy tudnának kedvet csinálni,hogy az említett szakmák valamelyikét válasszák a fiatalok?Miért tanuljanak pszichológiát?
2021. ápr. 24. 18:02
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A pszichológia így is épp elég népszerű, kb lehetetlen is bejutni a képzésre. A pszichiáter meg orvos, aki az orvosi értelemben elmebetegekkel foglalkozik. A szociális munkás a nehéz helyzetbe került embereknek segít. Nem tudom miért lenne kirívóan több ilyenekből a közeljövőben.
2021. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 többek között a járvány miatt is.Sokan elvesztették a munkahelyüket, depressziósak lettek, rosszkedvűek,frusztráltak,magányosak,azelőtt is sokan szorultak segítségre,de most főleg.Lehet egy pszichológust vagy egy szociális munkást is annyira meg kéne fizetni mint egy mérnököt,informatikust vagy parlamenti képviselőt.
2021. ápr. 24. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A szocmunka a legalja szintem van Mo.n, mintha nem lenne igény rá. A 2 másik pszi terület, főleg magánban nyomva azonban valóban felfutóban van/lesz, persze, ha lesz olyan, aki a felfutó árakat majd fogja tudni fizetni...😂
2021. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
A renCergazda! -A budi előtt kakilhatod össze magadat, ha nem sikerül bepötyögnöd időre a 256 karakter hosszú ASCII-kódot, (mint jelszót)!
2021. ápr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szociális munka elég nehéz, mármint ebbe bele segít, hogy én könnyen szorongó vagyok, de szerintem hogy ilyen munkád legyen kell egy bizonyos szemilyiség.A pszichológia meg népszerű alapból, de szerintem nagyon sok pszichológusnak ugyanaz a szemilyisége, olyan túlzottan boldog, kivncsi vagyok mennyinek hamis a mosolya valójában.Viszont örülnék mondjuk kissé realistább pszichológusoknak, nehéz olyat találni amelyikkel egy húron vagyok.Viszont nem hiszem, hogy olyan sokkal több lenne rájuk az igény, a többség még mindig úgy gondolja hogy gyengeség/ciki elmenni egyhez, akkor már inkább prostihoz mennek sokan.
2021. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!