Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az a tevékenység amit...

Mi az a tevékenység amit egyedül nem mersz csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jobban megfogalmazni, de pl. olyanra gondolok, hogy sokan nem mernek egyedül moziba menni mert jaj mit fognak gondolni az emberek róla, meg hogy csak ő lesz egyedül stb.

2021. ápr. 28. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
éjjel horrort nézni
2021. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerelési műveleteket végezni, ahol tudom előre, hogy a fizikai erőmet meghaladó méretű alkatrészt kell mozgatni. Pl, egy nagyobb hidraulika munkahengert.
2021. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszabadul valami vadállat (mint pl. egy nagyobb pók vagy molylepke) akkor én csapdába csalom, de a másiknak kell megoldania a továbbiakat :D


Ha valami olyan dologra van szükségem, amihez nem értek annyira (pl. számteches dolog) akkor szívesebben megyek olyan ismerőssel, aki igen, és segít kiválasztani a megfelelőt.


Kocsmázni nem szoktam, de szerintem oda se nagyon mernék egyedül menni (főleg hogy nő vagyok, nem szeretem ha rámnyomulnak)

2021. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Rég kinőttem a megfelelési kényszert és tökre leszarom, hogy mások mint gondolnak rólam, szóval ez sose tart vissza semmitől. Viszont több napos hegyi túrára nem mennék egyedül, főleg nem elhagyatottabb terepen, biztonsági okokból, annyira nem vagyok rutinos.
2021. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran utazom egyedül, többször nyaraltam már külföldön is úgy, hogy nem jött velem senki. Olyankor nyilván elmegyek étterembe is. De pl. egy görögdinnyét nem kezdenék el egyedül felvágni :))

N

2021. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha fogorvoshoz kell menni, akkor szeretem, ha jön velem valaki. Be a kezelésre nem kell, de hajlamos vagyok annyira felhergelni magam már előre, hogy rosszul leszek. Ha van mellettem valaki, akkor ez nincs. :)

Moziba eljárok egyedül, és tény, hogy furcsán néznek olyankor, de ez van.

2021. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem megyek egyedül sehová. Rettegek az emberektől, pánikrohamom van így is, max kutyát sétáltatni szoktam egymagam.
2021. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Eladni és elköltözni a házból. Ha eladnám, azzal együtt el is válnék. Viszont egyedül képtelen lennék egy költözést végigcsinálni. Ezért inkább nem adom el és nem válok el.
2021. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem merek egyedül bárba, kocsmába menni és piát kérni. :D
2021. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem merek egyedül kutyát sétáltatni a sok kóbor, kijárós, póráz nélküli kutya meg az idióta gazdáik miatt.
2021. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!